EN
Wkład Honeywell AF11S

Wkład Honeywell AF11S

Wkład drobnosiatkowy do filtracji mechanicznej przeznaczony do filtrów Honeywell: F76S, F76SM, HS10S i HS10SM. Odporna na działanie wysokich ciśnień siatka nierdzewna zatrzymuje zanieczyszczenia stałe o określonej wielkości, zależnej od wybranego mirkonażu. W ofercie dostępne wkłady o mikronażu: 20, 50, 100 i 200 mikronów. Wkłady filtracyjne Honeywell AF11S charakteryzują się wysoką skutecznością uzdatniania wody i długą żywotnością, co obniża koszt użytkowania urządzenia. Komponenty charakteryzuje wyjątkowo wysoka trwałość i bezawaryjność pod warunkiem regularnego płukania.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do filtrów wody Honeywell AF11S? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Wkład Honeywell AF74

Wkład Honeywell AF74

Przeznaczony do zastosowań przemysłowych wkład drobnosiatkowy do filtracji mechanicznej. Dedykowany do filtrów Honeywell: F74CS i FK74CS. Zatrzymuje mechaniczne cząstki zanieczyszczeń, takie jak rdza, piasek i inne osady. Wysokiej jakości stal nierdzewna jest odporna na skoki ciśnień w instalacji i działanie czynników zewnętrznych. W ofercie dostępne wkłady siatkowe o zróżnicowanym mikronażu: 50, 100 i 200 mikronów. Stosowanie filtrów mechanicznych wraz z wkładem Honeywell AF74 umożliwia skuteczną filtrację zawiesin. Zabezpiecza pracujące w instalacji stacje uzdatniania wody przed zniszczeniami spowodowanymi obecnymi w wodzie osadami.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do filtrów wody Honeywell AF74? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Wkład Honeywell AF78TS

Wkład Honeywell AF78TS

Używany w przemyśle wkład drobnosiatkowy Honeywell AF78TS dedykowany do kołnierzowych filtrów narurowych typu F78TS. Umożliwia skuteczne usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych obecnych w instalacji wodnej. Wkład filtracyjny wykonany z wysokoodpornej stali nierdzewnej gwarantuje wysoką skuteczność i bezawaryjność działania. W ofercie producenta dostępne są zróżnicowane mikronaże siatki: 50, 100 i 200 mikronów, a także różne rozmiary przyłącza, dopasowywane do średnicy rur w instalacji. W zależności od wybranego rozmiaru przyłącza, wymiary wkładu Honeywell AF78TS różnią się od siebie.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do filtrów wody Honeywell AF78TS? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Wkład Honeywell AS06

Wkład Honeywell AS06

Wkład filtracyjny AS06 przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Dedykowany do stosowania z filtrami Honeywell FF06 i FK06. Odpowiada za usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych z wody w instalacji i ochronę pozostałych urządzeń filtracyjnych przed niebezpiecznym działaniem osadów. Zanieczyszczenia zatrzymywane są na zewnętrznej powierzchni filtra. Odporna na działanie czynników zewnętrznych siatka ze stali nierdzewnej może być stosowana także w instalacjach o trudnych warunkach pracy. W ofercie dostępne zróżnicowane mikronaże (50 i 100 mikronów) i rozmiary przyłącza. W zestawie znajduje się 5 szt. wkładów AS06.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do filtrów wody Honeywell AS06? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.