Wkład Honeywell AF11S

Wkład Honeywell AF11S

Wkład drobnosiatkowy do filtracji mechanicznej przeznaczony do filtrów Honeywell: F76S, F76SM, HS10S i HS10SM. Odporna na działanie wysokich ciśnień siatka nierdzewna zatrzymuje zanieczyszczenia stałe o określonej wielkości, zależnej od wybranego mirkonażu. W ofercie dostępne wkłady o mikronażu: 20, 50, 100 i 200 mikronów. Wkłady filtracyjne Honeywell AF11S charakteryzują się wysoką skutecznością uzdatniania wody i długą żywotnością, co obniża koszt użytkowania urządzenia. Komponenty charakteryzuje wyjątkowo wysoka trwałość i bezawaryjność pod warunkiem regularnego płukania.

Dodatkowe informacje
Wkład Honeywell AF74

Wkład Honeywell AF74

Przeznaczony do zastosowań przemysłowych wkład drobnosiatkowy do filtracji mechanicznej. Dedykowany do filtrów Honeywell: F74CS i FK74CS. Zatrzymuje mechaniczne cząstki zanieczyszczeń, takie jak rdza, piasek i inne osady. Wysokiej jakości stal nierdzewna jest odporna na skoki ciśnień w instalacji i działanie czynników zewnętrznych. W ofercie dostępne wkłady siatkowe o zróżnicowanym mikronażu: 50, 100 i 200 mikronów. Stosowanie filtrów mechanicznych wraz z wkładem Honeywell AF74 umożliwia skuteczną filtrację zawiesin. Zabezpiecza pracujące w instalacji stacje uzdatniania wody przed zniszczeniami spowodowanymi obecnymi w wodzie osadami.

Dodatkowe informacje
Wkład Honeywell AF78TS

Wkład Honeywell AF78TS

Używany w przemyśle wkład drobnosiatkowy Honeywell AF78TS dedykowany do kołnierzowych filtrów narurowych typu F78TS. Umożliwia skuteczne usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych obecnych w instalacji wodnej. Wkład filtracyjny wykonany z wysokoodpornej stali nierdzewnej gwarantuje wysoką skuteczność i bezawaryjność działania. W ofercie producenta dostępne są zróżnicowane mikronaże siatki: 50, 100 i 200 mikronów, a także różne rozmiary przyłącza, dopasowywane do średnicy rur w instalacji. W zależności od wybranego rozmiaru przyłącza, wymiary wkładu Honeywell AF78TS różnią się od siebie.

Dodatkowe informacje
Wkład Honeywell AS06

Wkład Honeywell AS06

Wkład filtracyjny AS06 przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Dedykowany do stosowania z filtrami Honeywell FF06 i FK06. Odpowiada za usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych z wody w instalacji i ochronę pozostałych urządzeń filtracyjnych przed niebezpiecznym działaniem osadów. Zanieczyszczenia zatrzymywane są na zewnętrznej powierzchni filtra. Odporna na działanie czynników zewnętrznych siatka ze stali nierdzewnej może być stosowana także w instalacjach o trudnych warunkach pracy. W ofercie dostępne zróżnicowane mikronaże (50 i 100 mikronów) i rozmiary przyłącza. W zestawie znajduje się 5 szt. wkładów AS06.

Dodatkowe informacje