EN
Montaż i serwis

Montujemy i serwisujemy urządzenia w całej Polsce. Wodę uzdatniamy od ponad 20 lat.

Posiadamy zespół serwisantów, który montuje urządzenia do uzdatniania wody na terenie całej Polski. Współpracujemy także z firmami zewnętrznymi, hydraulikami i studniarzami, którzy instalują nasze produkty.

W przypadku produktów z sektora domowego, nie wymagamy montażu ze strony naszej firmy. Jeżeli urządzenia zamontowane są zgodnie z zaleceniami producenta, samodzielnie wykonana instalacja nie ma wpływu na ważność gwarancji.

Specjalistyczna i poparta latami doświadczeń wiedza naszych serwisantów pozwala na szybką diagnozę i rozwiązanie problemów z działaniem urządzeń.

Zależy nam na satysfakcji Klienta zarówno w trakcie podejmowania decyzji zakupowej, jak i w trakcie eksploatacji urządzenia. Dlatego też reagujemy natychmiastowo. Ekipę serwisową wysyłamy niezwłocznie po zgłoszeniu sprawy przez Klienta.

Problemy, które nie wymagają naszej bezpośredniej interwencji rozwiązujemy przez telefon. Dzięki temu Klient nie jest narażony na dodatkowe koszty związane z pracą serwisantów.

Regularne korzystanie z usług serwisowych przedłuża gwarancje oferowanych przez nas produktów. Wykonujemy serwisy filtrów do wody zarówno dla użytkowników domowych, jak i przemysłowych.