Analiza wody

Analiza wody pozwala na dokładne określenie jej składu chemicznego. Jeżeli parametry wody odbiegają od normy określonej przez Ministra Zdrowia, woda nie nadaje się do spożycia. Jakość wody technicznej dostosowuje się pod kątem konkretnych urządzeń przemysłowych.

Po określeniu parametrów wody oraz jej przeznaczenia (dom lub przemysł), możemy przystąpić do doboru filtrów oraz technologii uzdatniania wody.

Jedna fizykochemiczna analiza wody to:
- 5 przebadanych wskaźników wody (pH, mętność, barwa, przewodność, twardość)
- 5 najczęściej występujących w wodzie rodzajów zanieczyszczeń (żelazo, mangan, chlorki, azotany, jon amonowy)

Dla użytkowników studni głębinowej najczęstszy problem stanowi przekroczona norma zawartości żelaza i manganu. Woda wodociągowa słynie z wysokiej twardości. Woda techniczna cechuje się bardzo wysoką czystością chemiczną.

Urządzenia i technologie, które z założenia (zgodnie z tabelami) powinny doprowadzić wodę do określonych parametrów - nie zawsze się sprawdzają. Dlatego też, przed stworzeniem oferty sprawdzamy działanie konkretnych złóż na próbkę wody. Dajemy gwarancję, że zaproponowane rozwiązania będą działać.

Szanowni Państwo,

W związku z występowaniem przypadków koronawirusa w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów oraz Pracowników wdrożyliśmy procedury bezpieczeństwa.

Nasz sklep, magazyn oraz biuro będą zamknięte dla odwiedzających.

Pytania lub zgłoszenia prosimy przekazywać telefonicznie (422796400) lub mailowo (biuro@klarsan.pl).

Zamówienia przyjmowane są dodatkowo poprzez sklep internetowy www.ultrafiltracja.pl.

Informujemy, że dostawy realizowane są tylko i wyłącznie poprzez firmy kurierskie i do paczkomatów.

Szczegóły prac montażowych u Klienta będą ustalane indywidualnie z odpowiednim wyprzedzeniem, tak aby zachować maksymalne środki ostrożności.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich.

Z poważaniem,
Zespół KLARSAN

Rozumiem