Sterowniki Autotrol

Głowice sterujące, które są w Polsce bardzo popularne. Produkowane przez koncern Pentair Water. Zaprojektowane z mniejszą ilością części niż pozostałe głowice sterujące o podobnych zastosowaniach. Głowice Autotrol można w prosty sposób przekształcić z głowicy zmiękczającej na filtrującą.

Pliki do pobrania
... (...)

Sterowniki Clack

Nowoczesne sterowniki amerykańskiego koncernu posiadające modele znajdujące szerokie zastosowanie inżynierii uzdatniania wody. Pozwalają na szeroki wachlarz ustawień pracy stacji uzdatniającej wodę. Głowice Clack dostępne są w wersjach objętościowych i czasowych. Sterowniki Clack są trwałe i łatwo serwisowalne.

Pliki do pobrania
... (...)

Sterowniki Fleck

Produkowane we Francji. To co wyróżnia je na tle pozostałych modeli to przede wszystkim trwała i stabilna konstrukcja wykonania. Sterowniki marki Fleck to klasyka zaworów sterujących. Mimo swojego przestarzałego designu wciąż używane są w nowoczesnych stacjach uzdatniania wody.

Pliki do pobrania
... (...)

Sterowniki Cappers

Produkowane we Francji przez byłych inżynierów Flecka. Wszystkie głowice produkowane od 2015 r. są odporne na chloroaminy. Firma Cappers stale udoskonala swoje produkty, dzięki czemu posiadają najnowsze głowice sterujące na rynku inżynierii uzdatniania wody.

Pliki do pobrania
... (...)

Głowice ręczne

Wykorzystywane przy ręcznie obsługiwanych stacjach uzdatniania wody, gdy nie ma zasilania elektrycznego oraz gdy nie jest wymagane płukanie. Są to najtańsze głowice, bez wykorzystania elektroniki, wykonane najczęściej z materiałów tworzywowych.

Pliki do pobrania
... (...)