EN
Dobór urządzeń

Usługę doboru urządzeń świadczymy na terenie całej Polski. Wodę uzdatniamy od ponad 20 lat.

Specjalizujemy się w doborze nowoczesnych rozwiązań uzdatniania wody. Projektujemy i montujemy stacje uzdatniania wody w domach i w sektorze przemysłowym. Współpracujemy z sektorem rolnym oraz dobieramy urządzenia do uzdatniania wody na całe osiedla mieszkaniowe.

Jesteśmy dystrybutorem wielu europejskich koncernów z branży uzdatniania wody. Współpraca z najważniejszymi producentami (o skali światowej) daje nam możliwość stałego poszerzenia oferty produktowej.

Do naszego katalogu na bieżąco dodajemy nowe urządzenia, które pojawiają się na rynku. Jesteśmy liderem w sprzedaży produktów firm: Cintropur, Atlas Filtri, Viqua, Puricom.

Oprócz sprzedaży gotowych filtrów do wody, sprzedajemy także komponenty stacji uzdatniania wody. Jesteśmy w stanie zaoferować części do większości urządzeń (domowych i przemysłowych), które dostępne są na rynku.

Konkretne technologie dobieramy w oparciu o testy na próbkach wody. Wybieramy najbardziej skuteczne i efektywne rozwiązania filtracji wody dostosowane do pożądanej wydajności i potrzeb użytkowników.

Dajemy gwarancję na działanie zaproponowanych przez nas rozwiązań oraz doprowadzenie wody do konkretnych parametrów.