EN
Złoża zmiękczające

Złoża zmiękczające

Złoża zmiękczające, które usuwają rozpuszczone w wodzie związki wapnia eliminując problem kamienia kotłowego w rurach i osadów na armaturze. Występują w postaci specjalnych żywic jonowymiennych, których działanie polega na wymianie soli wapnia i magnezu na jony sodu.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych złożach zmiękczających? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoża odżelaziające

Złoża odżelaziające

Złoża, które aplikowane są do odżelaziaczy wody. W skuteczny i ekonomiczny sposób eliminują związki żelaza oraz mogą obniżać zawartość manganu w wodzie. W zależności od rodzaju złoża, wymagają regeneracji chemicznej lub jedynie okresowego przepłukiwania strumieniem wody.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych złożach odżelaziających? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoża odmanganiające

Złoża odmanganiające

Posiadają właściwości katalityczne dzięki czemu skutecznie redukują zbędne związki manganu z wody. Pozwalają również na częściową redukcję żelaza. Występują dwie wersje złóż – wymagające napowietrzania lub niewymagające napowietrzania.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych złożach odmanganiających? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoża demineralizujące

Złoża demineralizujące

Złoża demineralizujące używane są do produkcji wody o wysokim stopniu czystości chemicznej. Mogą być stosowane bezpośrednio do demineralizacji wody surowej lub jako dodatkowy stopień filtracji po systemie odwróconej osmozy. Umożliwiają całkowitą redukcję przewodności.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych złożach demineralizujących? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoża wielofunkcyjne

Złoża wielofunkcyjne

Łączą w sobie możliwości kilku rozwiązań w zakresie uzdatniania wody. Projektowane są w taki sposób, aby usunąć większość zanieczyszczeń z wody w pojedynczym systemie filtracyjnym. Starannie dobrana mieszanka gwarantuje wysoką skuteczność w przypadku umiarkowanych stężeń: żelaza, manganu, jonu amonowego i związków organicznych. Umożliwiają także redukcję stopnia twardości.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych złożach wielofunkcyjnych? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoża neutralizujące

Złoża neutralizujące

Pozwalają na regulację odczynu wody. Doprowadzenie odczynu do naturalnego poziomu zmniejsza zawartość metali ciężkich w wodzie oraz eliminuje ryzyko korozji. Złoża neutralizujące często powodują wzrost twardości wody uzdatnianej.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych złożach neutralizujących? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoża sedymentacyjne

Złoża sedymentacyjne

Złoża sedymentacyjne filtrują wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne, takie jak piasek, rdza, cząsteczki rdzy i korozji, obniżając tym samym mętność wody. Wymiary ziaren złoża zapewniają małą stratę ciśnienia w trakcie filtracji wody.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych złożach sedymentacyjnych? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Węgiel aktywny

Węgiel aktywny

Węgiel wykazuje bardzo wysoką zdolność adsorbowania chloru w wodzie poprawiając jej walory organoleptyczne. Zalecany jest do usuwania barwy, rozpuszczonych związków organicznych oraz substancji, które powodują niepożądany zapach i smak.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych węglach aktywnych? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Regeneranty

Regeneranty

Środki chemiczne używane do przywrócenia złożom ich naturalnych właściwości, które tracą w czasie filtracji wody. Okresowa regeneracja złoża konieczna jest w celu zapewnienia efektywnej pracy urządzenia uzdatniającego wodę.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych regenerantach? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.