Wkłady Atlas Filtri BX, CX, SX

Zaprojektowane z myślą o oczyszczaniu nawet najbardziej zanieczyszczonej wody w tym również objętej korozją i metalami ciężkimi. Produkowane i dystrybuowane we Włoszech.

Pliki do pobrania
... (...)

Wkłady Atlas Filtri Hydra

Wkłady do filtrów Atlas Filtri Hydra to innowacyjny sposób filtracji z możliwością wielokrotnego płukania. Samoistnie dokonywane płukanie wkładów znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia.

Pliki do pobrania
... (...)

Wkłady Cintropur

Rękawy filtracyjne, które produkowane są przez belgijskiego producenta. Charakteryzują się wysoką skutecznością i dużą powierzchnią filtracji. Eliminują z wody wszystkie ciała obce. Wkłady nasuwa się na specjalny stelaż.

Pliki do pobrania
... (...)

Wkłady Big Blue

Wkłady do filtrów typu Big Blue posiadają zwiększoną powierzchnię filtracji oraz wydłużony okres eksploatacji. Wkłady dzięki swojej dużej wydajności stosuje się w filtrach montowanych na głównych przyłączach w domu i w przemyśle.

Pliki do pobrania
... (...)

Wkłady standardowe

Klasyczne wkłady do filtrów bez uszczelki lub z jedną uszczelką płaską. W zależności od zastosowania dostępne różne rodzaje m.in: mechaniczne i węglowe. Wkłady standardowe często również stosuje się jako filtry wstępne w systemach odwróconej osmozy.

Pliki do pobrania
... (...)

Wkłady liniowe

W filtrach kuchennych często stosuje się wkłady liniowe. Wkłady te najczęściej spełniają funkcję wkładów szlifujących (poprawiają smak i zapach wody) oraz mineralizujących (dodają wartości mineralne wyjałowionej wodzie).

Pliki do pobrania
... (...)

Wkłady Honeywell

Wkłady marki Honeywell wyróżniają się na tle pozostałych wkładów zwiększoną odpornością na czynniki zewnętrzne. Oryginalne wkłady Honeywell zapewniają długoletnią, bezawaryjną pracę filtra oraz jego bezproblemową eksploatację.

Pliki do pobrania
... (...)

Wkłady FT-Line

Pasują do filtrów szafkowych produkowaną przez firmę Puricom. Cechuje je prostota wymiany. Dostępne są wkłady różnego rodzaju. Zaprojektowane są w taki sposób, by zapewnić jak najdokładniejszą filtrację wody z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Pliki do pobrania
... (...)

Wkłady CS-Filters

Stosowane są w systemach odwróconej osmozy z górnej półki. Oryginalne wkłady z tej serii produkowane są przez firmę Puricom. Powierzchniowo wkłady CS-Filters są stosunkowo duże (jak na wkłady liniowe) dzięki czemu mają dużą powierzchnię filtracji.

Pliki do pobrania
... (...)

Membrany osmotyczne

Stanowią główny element filtrów odwróconej osmozy. Odpowiadają za najdokładniejszy etap filtracji. Usuwają z wody wszystkie zanieczyszczenia, także bakterie i wirusy. Do prawidłowej eksploatacji membran osmotycznych wymagana jest filtracja wstępna.

Pliki do pobrania
... (...)