EN
Lampy Viqua

Lampy Viqua

Firma Viqua funkcjonuje na rynku uzdatniania wody ponad 35 lat. Kanadyjskie lampy bakteriobójcze znajdują zastosowanie w domu i w przemyśle. W trakcie produkcji podlegają rygorystycznym testom, a ich jakość potwierdzają liczne europejskie certyfikaty.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych lampach domowych UV marki Viqua? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Lampy Cintropur

Lampy Cintropur

Sterylizatory Cintropur z nowej serii to nie tylko kompaktowa budowa, ale również przystępna cena. Montaż lamp belgijskiego producenta jest bardzo prosty. Przyłącza śrubunkowe ułatwiają zmianę średnicy podłączenia lampy do instalacji wodnej.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych lampach domowych UV marki Cintropur? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Lampy TMA

Lampy TMA

Producent oferuje ponad 30 modeli lamp bakteriobójczych. Wszystkie modele, które znajdowały i znajdują się obecnie w ofercie TMA były i są wykonywane w całości w Polsce. Wszystkie sterylizatory posiadają atest PZH, który uznawany jest na terenie całej Unii Europejskiej.

więcej...

Pliki do pobrania
TMA seria D (karta katalogowa)