Filtry Atlas Filtri

Filtry Atlas Filtri

Popularne filtry mechaniczne Atlas Filtri dedykowane do zastosowań przemysłowych i instytucjonalnych. Serie włoskiego producenta charakteryzuje szeroka oferta kloszy i wkładów filtracyjnych, a także wysoka jakość wykonania urządzeń i skuteczność stosowanych rozwiązań. Oferta obejmuje zarówno filtry z wymiennymi wkładami, jak i urządzenia z automatem płuczącym.

więcej...

Pliki do pobrania
Atlas Filtri FA (karta katalogowa)
Atlas Filtri DP BIG ((karta katalogowa)
Atlas Filtri DP BIG Sanic (karta katalogowa)
Atlas Filtri Hydra (karta katalogowa)
Filtry Cintropur

Filtry Cintropur

Filtry Cintropur charakteryzują się dużymi wydajnościami godzinowymi oraz niskimi spadkami ciśnień. Zastosowana w filtrze przeźroczysta obudowa umożliwia stałą kontrolę stopnia zanieczyszczenia wkładu filtracyjnego. Dostępne są filtry w wersji mechanicznej, a także w wersji węglowej.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych filtrach przemysłowych marki Cintropur? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Filtry Honeywell

Filtry Honeywell

Filtry z serii Honeywell mają opatentowany sposób płukania wstecznego, które zapewnia stały dostęp do czystej wody. Wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne zatrzymywane są przez specjalną siatkę filtrującą ze stali nierdzewnej. Stosowanie tych filtrów zabezpiecza instalację przed cząsteczkami korozji, piasku i innymi zanieczyszczeniami.

więcej...

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o konkretnych filtrach przemysłowych marki Honeywell? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Filtry wielowkładowe

Filtry wielowkładowe

Obudowy filtrów wielowkładowych przeznaczonych do precyzyjnej filtracji mechanicznej w instalacjach przemysłowych. Charakteryzują się wysoką skutecznością pracy w trudnych warunkach, umożliwiając osiągnięcie najwyżej wydajności filtracji. Funkcjonalność filtrów wielowkładowych uzależniona jest od rodzaju i przeznaczenia zastosowanych wkładów filtracyjnych.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o filtrach przemysłowych wielowkładowych? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.