EN
Generatory dwutlenku chloru

Generatory dwutlenku chloru

Szczególnie zalecane do dezynfekcji wody i zwalczania szerokiego spectrum bakterii w mniejszych i średnich budynkach użyteczności publicznej, takich jak szpitale, hotele i duże obiekty sportowo - rekreacyjne. Dzięki użyciu minimalnej ilości środków chemicznych generator dwutlenku chloru jest ekonomiczny, a zarazem bezpieczny środowiska naturalnego.

więcej...

Pliki do pobrania
Klarsan GDC (karta katalogowa)
Zestawy dozujące

Zestawy dozujące

Zestawy dozujące przeznaczone do precyzyjnego dawkowania środków chemicznych w ramach instalacji wodnej. Umożliwiają wprowadzenie zróżnicowanych środków chemicznych do obiegu. W zestawie z pompą dozującą znajduje się wzmocniony zbiornik z tworzywa sztucznego, przeznaczony do bezpiecznego magazynowania wprowadzanych preparatów.

więcej...

Pliki do pobrania
Klarsan ZD (karta katalogowa)
Środki chemiczne

Środki chemiczne

Preparaty chemiczne przeznaczone do kondycjonowania wody w obiegach przemysłowych i procesach produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków, możliwe jest m.in. zabezpieczenie instalacji przed tworzeniem się korozji i osadów, korekta odczynu pH, a także zwalczenie szkodliwych substancji obecnych w składzie uzdatnianej wody.

więcej...

Pliki do pobrania
Inhibitory korozji (karty katalogowe)
Antyskalanty (karty katalogowe)