Manometry glicerynowe

Służą do dokładnego i precyzyjnego pomiaru ciśnienia wody w stacji uzdatniania wody. Manometry te wypełnione są gliceryną. Gęsta gliceryna zabezpiecza wskazówkę przez drganiami.

Pliki do pobrania
... (...)

Membrany przemysłowe

Są to syntetyczne, półprzepuszczalne membrany o bardzo dużych wydajnościach. Ich zastosowanie pozwala na usunięcie z wody niepożądanych składników. Wykorzystanie zjawiska odwróconej osmozy umożliwia produkcję wody o wysokiej czystości chemicznej.

Pliki do pobrania
... (...)

Obudowy membran przemysłowych

Przemysłowe membrany ze względu na wysokie ciśnienia pracy muszą być umieszczone w solidnych i trwałych obudowach. Dobór odpowiedniej obudowy jest istotny ze względu na poprawność działania systemu odwróconej osmozy.

Pliki do pobrania
... (...)

Pompy wysokociśnieniowe

Mają za zadanie podnieść ciśnienie aby membrany osmotyczne mogły pracować skutecznie i wydajnie. Odpowiednio wybrana pompa zwiększa wydajność systemu umożliwiając produkcję czystej wody bez spadków ciśnienia w instalacji.

Pliki do pobrania
... (...)

Sterowniki do odwróconej osmozy

System sterowania pracą systemu odwróconej osmozy. Odpowiada za to, w którym momencie ma się uruchamiać pompa ciśnieniowa, kiedy ma się zawór otwierać, pozwala na odbierania sygnałów z czujnika przewodności i sondy pH.

Pliki do pobrania
... (...)

Rotametry tworzywowe

Przepływomierze, które służą do dokładnego pomiaru cieczy w systemach odwróconej osmozy. Działają w oparciu o znaną zasadę przepływomierza pływakowego. Należy je montować pionowo tak, aby kierunek przepływu skierowany był od dołu ku górze.

Pliki do pobrania
... (...)