EN
Zbiorniki Canature

Zbiorniki Canature

Kompletne zbiorniki solanki przeznaczone do domowych i przemysłowych zmiękczaczy i stacji uzdatniania wody. Wykonane z wzmocnionego tworzywa sztucznego (polietylen), odporne na trudne warunki pracy i uszkodzenia mechaniczne. W skład pełnego zestawu wchodzi: pojemnik na solankę z ruchomą pokrywą, studnia, platforma (ruszt), kolanko przepływowe, zawór pływakowy i wąż podłączeniowy. Formowane uchwyty zbiornika ułatwiają eksploatację urządzenia. Produkty dostępne w kolorze niebieskim, w zróżnicowanych pojemnościach. Szeroki wybór komponentów i części zamiennych umożliwia rozbudowę zbiornika o elementy niezbędne dla danego procesu.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o zbiornikach Canature? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Zbiorniki Eurotrol

Zbiorniki Eurotrol

Pełnen zestaw - zbiornik solanki wraz z ze studnią, platformą (rusztem), kolankiem przepływowym, zaworem pływakowym i wężem podłączeniowym. Przeznaczony do montażu w domowych i przemysłowych stacjach uzdatniania wody i zmiękczaczach. Wykonany z trwałego materiału syntetycznego (polietylen o znacznej gęstości), zbiornik solanki jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Stabilna konstrukcja studni z pływakiem gwarantuje pełną szczelność komponentu i bezpieczeństwo instalacji wodnej. Zbiorniki dostępne są w różnych kształtach i kolorach, wraz z pełną ofertą komponentów i części zamiennych. Każdy zbiornik wyposażony jest w specjalną, ruchomą pokrywę zabezpieczającą złoże soli.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o zbiornikach Eurotrol? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Zbiorniki Jin-Shi

Zbiorniki Jin-Shi

Innowacyjne, okrągłe zbiorniki solanki marki Jin-Shi sprawdzają się zarówno w przypadku zastosowań domowych, jak i przemysłowych. Kompletne zestawy zawierają pojemnik na solankę, studnię z pływakiem, platformę (ruszt), kolanko przepływowe i zawór przyłączeniowy. Zbiorniki wykonane zostały z trwałego materiału syntetycznego (PEHD) dzięki czemu wykazują wysoką odporność na zniszczenia i działanie czynników zewnętrznych. W pojemnikach marki Jin-Shi wykorzystano podwyższaną studnię, która zwiększa wydajność roztworu soli. Zbiorniki dostępne w zróżnicowanych pojemnościach, fabrycznie w kolorze szarym z czarną pokrywą.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o zbiornikach Jin-Shi? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.