Złoże Lanxess NM60

Złoże Lanxess NM60

Lanxess NM60 to mieszanka silnie kwaśnego anionitu i silnie zasadowego anionitu w proporcji 1:1. Gwarantuje skuteczność uzdatniania wody i stabilność parametrów fizyko-chemicznych. Złoże jonowymienne wykorzystywane jest do demineralizacji wody w procesach przemysłowych, systemach demineralizacji, laboratoriach chemicznych i fotograficznych, przemyśle elektronicznym i motoryzacyjnym. Zalecane do stosowania w celu osiągnięcia wody o znacznym stopniu czystości - umożliwia redukcję przewodnictwa właściwego mniejszego niż 0,1 uS/cm. Żywica dostarczana jest w formie zregenerowanej i jest w pełni gotowa do użycia.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o złożu Lanxess NM60? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoże Purolite MB400

Złoże Purolite MB400

Purolite C100E to silnie kwaśna, polistyrenowa żywica kationitowa o strukturze żelowej i silnych właściwościach jonowymiennych. Złoże dostarczane jest w formie sodowej. Purolite C100E wykorzystywane jest w procesach zmiękczania wody, i sprawdza się zarówno w przypadku domowych stacji uzdatniania, jak i zastosowań przemysłowych. Żywica poddawana jest dodatkowemu oczyszczaniu w procesie produkcji, dzięki czemu może być stosowana w instalacjach spożywczych i wszędzie tam, gdzie występuje kontakt z żywnością. Posiada wysoką zdolność wymienną, dzięki czemu gwarantuje długie cykle pracy i oczekiwaną wydajność filtracji.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o złożu Purolite MB400? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.