EN
Złoże Lanxess NM60

Złoże Lanxess NM60

Lanxess NM60 to mieszanka silnie kwaśnego anionitu i silnie zasadowego anionitu w proporcji 1:1. Gwarantuje skuteczność uzdatniania wody i stabilność parametrów fizyko-chemicznych. Złoże jonowymienne wykorzystywane jest do demineralizacji wody w procesach przemysłowych, systemach demineralizacji, laboratoriach chemicznych i fotograficznych, przemyśle elektronicznym i motoryzacyjnym. Zalecane do stosowania w celu osiągnięcia wody o znacznym stopniu czystości - umożliwia redukcję przewodnictwa właściwego mniejszego niż 0,1 uS/cm. Żywica dostarczana jest w formie zregenerowanej i jest w pełni gotowa do użycia.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o złożu Lanxess NM60? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoże Purolite MB400

Złoże Purolite MB400

Purolite MB400 to przygotowana do użycia mieszanka złóż jonowymiennych, służąca demineralizacji wody oraz doprowadzeniu jej do wysokiej czystości chemicznej. Właściwości złoża wynikają ze zmieszania dwóch rodzajów żywic jonowymiennych – silnie kwaśnego kationitu oraz silnie zasadowego anionitu. Stosuje się je do demineralizacji, jak też jako ostatni etap filtracji. Purolite MB400 jest złożem, którego właściwości można odzyskać na drodze regeneracji za pomocą roztworu chlorowodoru. Żywotność złoża jest uzależniona od składu chemicznego wody. Zaleca się, aby woda przed poddaniem procesowi demineralizacji została uzdatniona przez odwróconą osmozę.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o złożu Purolite MB400? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.