EN
Filtr Honeywell F74CS

Filtr Honeywell F74CS

Honeywell F74CS to drobnosiatkowy filtr mechaniczny przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Zatrzymuje zanieczyszczenia stałe, takie jak cząstki korozji, osady i inne zawiesiny. Filtr wykorzystuje proces płukania wstecznego, który w tym modelu charakteryzuje się wyjątkową oszczędnością wody. Wbudowany pierścień nadstawczy przypomina o konieczności uruchomienia procesu płukania. Honeywell F74CS zalecany jest do montażu w instalacjach wyposażonych w regulator ciśnienia lub takich, w których nie jest wymagany. Dzięki kompaktowej konstrukcji, urządzenie znajduje zastosowanie w miejscach o ograniczonej powierzchni lub możliwości dostępu.

Pliki do pobrania
Filtr Honeywell FK74CS

Filtr Honeywell FK74CS

Mechaniczny filtr Honeywell FK74CS z systemem płukania wstecznego i wbudowanym regulatorem ciśnienia zapewnia ciągły dostęp filtrowanej wody - także podczas regeneracji. Drobna siatka skutecznie zatrzymuje wszelkie stałe zanieczyszczenia, takie jak piasek, cząstki rdzy i osady. Urządzenie zapewnia utrzymanie stałego ciśnienia w instalacji wewnętrznej. Zastosowany w filtrze autorski system płukania wstecznego używa niewielkiej ilości wody do procesu, generując niskie koszty eksploatacji. Posiada wbudowany pierścień nadstawczy, informujący o konieczności przeprowadzenia kolejnego płukania filtra.

Pliki do pobrania
Filtr Honeywell F76S

Filtr Honeywell F76S

Honeywell FK74CS to mechaniczny filtr narurowy stosowany w instalacjach przemysłowych i instytucjonalnych. Posiada wbudowany regulator ciśnienia i obrotowe przyłącze. Umożliwia skuteczne usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych, zapewniając stały dostęp do uzdatnionej wody – także podczas płukania. Wykonany z mosiądzu korpus został wzmocniony, dzięki czemu jest odporny na zniszczenia i doskonale sprawdza się także w trudnych warunkach pracy. W urządzeniu zastosowano autorską metodę płukania siatki filtracyjnej (tzw. metoda podwójnej spirali), pozwalającej na jednoczesne oczyszczenie całej powierzchni wkładu.

Pliki do pobrania
Filtr Honeywell F78TS

Filtr Honeywell F78TS

Kołnierzowy filtr mechaniczny F78TS przeznaczony jest do przemysłowych i instytucjonalnych instalacji z dużymi przepływami. Zalecany do montażu w dużych budynkach mieszkalnych, liniach produkcyjnych i centralnych systemach zasilających instalacje wody pitnej. Zastosowana metoda płukania wstecznego charakteryzuje się wysoką efektywnością. Na życzenie klienta urządzenie może zostać wyposażone w automat do płukania wstecznego i presostat ciśnienia różnicowego. Filtr Honeywell F78TS wykonany został z wzmocnionego żeliwa sferoidalnego. Umożliwia skuteczne usunięcie zanieczyszczeń mechanicznych wszelkiego rodzaju.

Pliki do pobrania
Filtr Honeywell FF06

Filtr Honeywell FF06

Mechaniczny filtr Honeywell FF06 z systemem opłukiwania siatki filtracyjnej. Umożliwia zatrzymanie stałych zanieczyszczeń, takich jak piasek i inne osady, cząstki rdzy i zawiesiny. Zapewnia stały dostęp do filtrowanej wody, także w trakcie procesu opłukiwania. Przezroczysty klosz pozwala na kontrolę stanu nieczystości, a otwarcie zaworu kulowego umieszczonego u dołu filtra umożliwia ich natychmiastowe usunięcie. Filtr Honeywell FF06 charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu zalecany jest do instalacji w miejscach o ograniczonym dostępie. Konstrukcja urządzenia wykonana została z mosiądzu odpornego na odcynkowanie.

Pliki do pobrania
Filtr Honeywell FK06

Filtr Honeywell FK06

Przemysłowy filtr Honeywell FK06 z wbudowanym regulatorem zabezpiecza instalację przed skutkami zbyt wysokich wartości ciśnienia. Urządzenie wykorzystuje autorski sposób płukania wstecznego, minimalizując ilości wody wykorzystywane w trakcie trwania procesu. Honeywell FK06 umożliwia skuteczną filtrację piasku i innych osadów, cząstek korozji i zawiesin, zatrzymując zanieczyszczenia mechaniczne na powierzchni wkładu siatkowego. Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę ilości nagromadzonych cząstek, a ich usunięcie możliwe jest poprzez otwarcie zaworu kulowego. Urządzenie posiada wygodne przyłącza śrubunkowe.

Pliki do pobrania
Stacja filtracyjna Honeywell HS10S

Stacja filtracyjna Honeywell HS10S

Filtracyjno-redukcyjna stacja uzdatniania wody Honeywell HS10S to unikalne urządzenie umożliwiające kompleksowe przygotowanie wody w obiegach przemysłowych. Na stację składają się: dwa manometry, filtr drobnosiatkowy, regulator ciśnienia, zawór zwrotny i odcinający. Zwarta konstrukcja zestawu sprawia, że jest on wygodnym rozwiązaniem dla każdej większej instalacji wodnej. Skutecznie zatrzymuje mechaniczne zanieczyszczenia (piasek, żwir i inne osady, rdza, zawiesiny) chroniąc pozostałe urządzenia pracujące w układzie. Autorski system płukania wstecznego gwarantuje oszczędność wody w trakcie trwania procesu.

Pliki do pobrania