EN
Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa

Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa

Sześciostopniowy system odwróconej osmozy przeznaczony do instalacji w zabudowie kuchennej. Wykonany ze stali nierdzewnej stelaż wyposażony został w ruchome elementy, ułatwiające montaż i wymianę wkładów. Rewolucyjnym rozwiązaniem, zastosowanym w systemie odwróconej osmozy Ecoperla Rosa jest wkład rewitalizujący, wzbogacający wodę w niezbędną dla zdrowia ilość soli mineralnych. Sześć stopni filtracji gwarantuje dostęp do wody o najwyższym stopniu czystości, usuwając z niej zanieczyszczenia mechaniczne, redukując niekorzystne walory fizykochemiczne, a nawet eliminując obecne w niej bakterie i wirusy.

Pliki do pobrania
Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero

Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero

Wysokiej klasy włoski system odwróconej osmozy o wyjątkowych właściwościach, wyróżniający się na tle konkurencyjnych filtrów kuchennych atrakcyjnym designem i niewielkim rozmiarem. W urządzeniu zdecydowano się na zastosowanie dwóch równoległych membran osmotycznych. Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero wyposażona została w mieszacz, pozwalający na samodzielną manipulację zawartością rozpuszczonych w wodzie soli mineralnych. Filtr działa przy wykorzystaniu niskiego ciśnienia, bez użycia pompy i zasilania elektrycznego. Ergonomiczna, nowoczesna obudowa ułatwia montaż urządzenia w kuchennej przestrzeni.

Pliki do pobrania
Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP

System odwróconej osmozy włoskiego producenta. Urządzenie z komponentami wysokiej jakości. Elementy filtra zostały wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, co zapewnia dużą szczelność całego układu. Filtr produkuje wodę do picia i gotowania, z poborem z jednego kranika. Mineralizator poprawia właściwości zdrowotne wody oraz pozytywnie wpływa na jej smak. W zestawie z urządzeniem znajdują się wszystkie komponenty potrzebne do montażu. Urządzenie posiada pełną certyfikację wymaganą do filtracji wody pitnej. Instalację filtra Atlas Filtri OASIS DP ułatwia polska instrukcja obsługi krok po kroku.

Pliki do pobrania
Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC to pierwszy filtr kuchenny na rynku z dodatkową powłoką antybakteryjną. Technologia Microban działa w oparciu o bakteriostatyczne funkcje jonów srebra. To szczególnie przydatne podczas uzdatniania wody pitnej. Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC przygotowuje wodę do picia i do gotowania. Dzięki temu mamy stały dostęp do zdrowej i czystej wody. Zestaw zawiera akcesoria montażowe oraz zbiornik wody przefiltrowanej. Instalacja Atlas Filtri OASIS DP SANIC nie powinna nikomu sprawić problemu, szczególnie że zestaw zawiera szczegółową instrukcję instalacji w języku polskim.

Pliki do pobrania