EN
Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa

Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa

Sześciostopniowy system odwróconej osmozy przeznaczony do instalacji w zabudowie kuchennej. Wykonany ze stali nierdzewnej stelaż wyposażony został w ruchome elementy, ułatwiające montaż i wymianę wkładów. Rewolucyjnym rozwiązaniem, zastosowanym w systemie odwróconej osmozy Ecoperla Rosa jest wkład rewitalizujący, wzbogacający wodę w niezbędną dla zdrowia ilość soli mineralnych. Sześć stopni filtracji gwarantuje dostęp do wody o najwyższym stopniu czystości, usuwając z niej zanieczyszczenia mechaniczne, redukując niekorzystne walory fizykochemiczne, a nawet eliminując obecne w niej bakterie i wirusy.

Pliki do pobrania
Odwrócona osmoza Ecoperla Revo

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo

Ecoperla Revo stanowi prawdziwą rewolucję wśród systemów odwróconej osmozy obecnych na rynku! To inteligentne urządzenie do granic możliwości ułatwia i czyni uzdatnianie wody spożywczej w pełni wygodnym i prostym. Elegancki wygląd to nie wszystko. Wewnątrz kryje się system, który informuje użytkownika o zużyciu wkładów filtracyjnych. Mamy tu do czynienia z bardzo wydajną membraną osmotyczną i jednym z najniższych odrzutów do kanalizacji. Prawdziwą nowością jest kontrola jakości wody, którą system ocenia na podstawie TDS. Wśród zalet wymienić można zabezpieczenia antyzalaniowe na najwyższym poziomie oraz bardzo szybką wymianę wkładów. Ecoperla Revo cechuje cicha praca i łatwy montaż.

Pliki do pobrania
Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP

System odwróconej osmozy włoskiego producenta. Urządzenie z komponentami wysokiej jakości. Elementy filtra zostały wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, co zapewnia dużą szczelność całego układu. Filtr produkuje wodę do picia i gotowania, z poborem z jednego kranika. Mineralizator poprawia właściwości zdrowotne wody oraz pozytywnie wpływa na jej smak. W zestawie z urządzeniem znajdują się wszystkie komponenty potrzebne do montażu. Urządzenie posiada pełną certyfikację wymaganą do filtracji wody pitnej. Instalację filtra Atlas Filtri OASIS DP ułatwia polska instrukcja obsługi krok po kroku.

Pliki do pobrania
Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC to pierwszy filtr kuchenny na rynku z dodatkową powłoką antybakteryjną. Technologia Microban działa w oparciu o bakteriostatyczne funkcje jonów srebra. To szczególnie przydatne podczas uzdatniania wody pitnej. Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC przygotowuje wodę do picia i do gotowania. Dzięki temu mamy stały dostęp do zdrowej i czystej wody. Zestaw zawiera akcesoria montażowe oraz zbiornik wody przefiltrowanej. Instalacja Atlas Filtri OASIS DP SANIC nie powinna nikomu sprawić problemu, szczególnie że zestaw zawiera szczegółową instrukcję instalacji w języku polskim.

Pliki do pobrania