EN
Membrany CSM

Membrany CSM

Membrany osmotyczne dedykowane do zastosowania w systemach odwróconej osmozy w różnych gałęziach przemysłu: medycznym i farmaceutycznym, przemysłowym i produkcyjnym. Membrany CSM holenderskiego producenta Lenntech to produkty znane z wysokiej jakości wykonania i znacznej wydajności filtracji. W ofercie producenta dostępne są membrany o zróżnicowanej wydajności i przeznaczeniu. Membrany marki CSM charakteryzują się długą żywotnością i wysoką efektywnością filtracji. Poza standardową gamą produktów, CSM oferuje ponadto membrany specjalistyczne, przeznaczone do filtracji wody w akwarystyce lub odsalania wody morskiej.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o przemysłowych membranach osmotycznych CSM? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Membrany Vontron

Membrany Vontron

Wysokiej jakości membrany osmotyczne przeznaczone do zastosowania w w instalacjach technologicznych, przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, a także wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa czystość wody. Szeroki przekrój produktów o zróżnicowanych wydajnościach umożliwia dobór produktu dopasowanego do potrzeb instalacji wodnej. Membrany marki Vontron wykorzystywane są zarówno w standardowych systemach odwróconej osmozy, jak i w stacjach wielomembranowych. W ofercie dostępne są różne rodzaje membran, przeznaczone do każdego rodzaju wód, także do odsalania wody morskiej. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, membrany Vontron są odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o przemysłowych membranach osmotycznych Vontron? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Membrany Filmtec

Membrany Filmtec

Cenione membrany osmotyczne amerykańskiego producenta przeznaczone do standardowych (domowych lub akwarystycznych) i przemysłowych systemów odwróconej osmozy. Produkt najwyższej jakości - wykonany w całości na terenie Stanów Zjednoczonych przy wykorzystaniu doskonałych gatunkowo materiałów. Membrany marki Filmtec doceniane są przede wszystkim za bezawaryjną, wieloletnią pracę i trwałą, staranną konstrukcję. Charakteryzują się wysoką skutecznością uzdatniania wody przy zachowaniu idealnej powtarzalności parametrów. Membrany marki Filmtec są szeroko wykorzystywane w procesach produkcji wymagających najwyższej czystości wody, np. w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o przemysłowych membranach osmotycznych Filmtec? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.