EN
Filtry Atlas Filtri BX

Filtry Atlas Filtri BX

Seria filtrów mechanicznych Atlas Filtri BX wyróżnia się trzyczęściową obudową i wkładami z podwójną uszczelką. Obudowy filtrów są szczelne i odporne na skoki ciśnienia dzięki zastosowaniu wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. Unikalna konstrukcja klosza umożliwia bezproblemowe odkręcenie pierścienia i szybką wymianę wkładów, dodatkowo usprawnioną przez zastosowanie wbudowanego odpowietrznika. Dzięki zastosowaniu mosiężnych gwintów, głowica filtra jest skutecznie zabezpieczona przez pęknięciem. Do kloszy Atlas Filtri BX dedykowane są wkłady filtracyjne z tej samej serii, których konstrukcja zapewnia łatwy i prawidłowy montaż.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych filtrach do wody Atlas Filtri BX? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Filtry Atlas Filtri SX

Filtry Atlas Filtri SX

Filtry Atlas Filtri z serii SX to najwyższej jakości alternatywa dla tradycyjnych filtrów narurowych. Charakteryzują się wysoką wydajnością i znaczną trwałością obudowy. Trzyczęściowy klosz umożliwia intuicyjne odkręcenie filtra i wymianę wkładu. Konstrukcja klosza filtrów z serii SX umożliwia zastosowanie zróżnicowanych wkładów filtracyjnych z płaską uszczelką dowolnego producenta, jednak zaleca się stosowanie dedykowanych wkładów z tej samej serii. Dedykowane wkłady Atlas Filtri SX cechuje zastosowanie płaskiej uszczelki typu O-ring (zapewniającej pełną szczelność urządzenia), a także szeroki wybór zastosowań.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych filtrach do wody Atlas Filtri SX? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Filtry Atlas Filtri Sanic BX

Filtry Atlas Filtri Sanic BX

Unikalna odsłona włoskich filtrów narurowych Atlas Filtri BX - urządzenia z powłoką eliminującą bakterie i wirusy. Filtry z serii Sanic BX to produkty z powłoką bakteriostatyczną. Dzięki zastosowaniu technologii Microban®, wykorzystującej bakteriobójcze właściwości srebra, filtry stanowią skuteczną barierę powierzchniową i hamują rozwój mikroorganizmów na powierzchni korpusu. Antybakteryjne zabezpieczenie Microban® przenika przez ściany komórek drobnoustrojów, niszcząc ich strukturę, ograniczając ich wzrost i dalsze namnażanie. W obudowach Atlas Filtri z serii Sanic BX wykorzystuje się dedykowane wkłady ze strukturą bakteriostatyczną bądź dowolne wkłady z tej samej serii.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych filtrach do wody Atlas Filtri Sanic BX? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Filtry Atlas Filtri Sanic SX

Filtry Atlas Filtri Sanic SX

Popularne filtry Atlas Filtri SX wzbogacone o powłokę ze struktury bakteriostatycznej. Filtry Atlas Filtri z serii Sanic SX wykorzystują opatentowaną technologię Microban®, opartą o bakteriobójcze właściwości aktywnego srebra. Filtry skutecznie chronią powierzchnię filtra, zabezpieczając ją przed rozwojem mikroorganizmów dzięki skutecznej barierze powierzchniowej. Antybakteryjne zabezpieczenie Microban® niszczy strukturę bakterii od środka, hamując ich wzrost i dalsze namnażanie. Konstrukcja kloszy Atlas Filtri z serii SX umożliwia zastosowanie dowolnie wybranych wkładów z płaską uszczelką, jednak dla maksymalnej wydajności i skuteczności uzdatniania wody zaleca się użytkowanie dedykowanych wkładów z tej samej serii.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych filtrach do wody Atlas Filtri Sanic SX? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Filtry Atlas Filtri Hydra

Filtry Atlas Filtri Hydra

Korpusy Atlas Filtri z serii Hydra to wydajne filtry mechaniczne z systemem płukania wstecznego, odpowiedzialnym za samooczyszczenie wkładów filtracyjnych. Charakteryzują się najwyższą możliwą wydajnością (dedykowaną także zastosowaniom przemysłowym) i nieodczuwalnymi spadkami ciśnienia. Współpracują z trzema rodzajami wkładów (siatka, harmonijka poliestrowa, siatka ze stali nierdzewnej). W ramach serii dostępne są filtry z manometrami, z obrotowym przyłączem, filtry przeznaczone do uzdatniania ciepłej wody i wzmocnione filtry wykonane z mosiądzu. Wkłady przeznaczone do zastosowania w filtrach narurowych z serii Hydra cechuje długi czas eksploatacji.

Pliki do pobrania