EN
Lampa Viqua S2Q-PA

Lampa Viqua S2Q-PA

Bakteriobójcza lampa UV Sterilight S2Q-PA o wydajności 0,4 m³/h i mocy promiennika 17W. Umożliwia sterylizację wody w instalacji z niewielkim przepływem. Doskonale sprawdza się jako sterylizator wody do jednego ujęcia, np. wody do celów spożywczych. Dzięki wykorzystaniu promieni ultrafioletowych o określonej długości fali, skutecznie eliminuje wszystkie bakterie obecne w wodzie. Lampa bakteriobójcza wyposażona została w dźwiękowy alarm, informujący użytkownika o konieczności wymiany zużytego żarnika. Montaż urządzenia wymaga zastosowania wstępnej filtracji mechanicznej w celu ochrony urządzenia.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych lampach bakteriobójczych Viqua S2Q-PA? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Lampa Viqua S5Q-PA

Lampa Viqua S5Q-PA

Jeden z najpopularniejszych modeli lamp bakteriobójczych kanadyjskiego producenta Sterilight. Zastosowany w lampie UV S5Q-PA promiennik o mocy 25W umożliwia uzyskanie wydajności równej 1 m³/h, co sprawia, że sterylizator doskonale sprawdza się w standardowych domach jednorodzinnych. Całkowicie eliminuje obecne w wodzie bakterie i wirusy i zapobiega ich dalszemu namnażaniu. Wbudowany zewnętrzny układ sterowania kontroluje pracę lampy, a licznik czasu pracy przypomina o konieczności wymiany żarnika. Przed urządzeniem zaleca się stosowanie wstępnej filtracji mechanicznej.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych lampach bakteriobójczych Viqua S5Q-PA? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Lampa Viqua S8Q-PA

Lampa Viqua S8Q-PA

Dzięki zastosowaniu promiennika o mocy 37W, bakteriobójcza lampa Sterilight S8Q-PA charakteryzuje się dużą wydajnością - 1,8 m³/h. Z tego powodu zalecana jest do instalacji w gospodarstwach domowych o znacznym zużyciu wody. Zapewnia optymalny czas naświetlania, pozostawiając wodę całkowicie wolną od zanieczyszczeń bakteriologicznych. Lampa posiada zewnętrzny system sterowania, który kontroluje jej pracę, a także licznik czasu pracy z dźwiękowym alarmem, przypominający o konieczności wymiany żarnika. Zaleca się zabezpieczenie urządzenia poprzez instalację filtra mechanicznego.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych lampach bakteriobójczych Viqua S8Q-PA? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Lampa Viqua VH410

Lampa Viqua VH410

Lampa bakteriobójcza Sterilight VH410 to model o najwyższej wydajności w serii domowych sterylizatorów kanadyjskiego producenta. Wysoka moc żarnika – 52W – umożliwia osiągnięcie wydajności równej 3,3 m³/h. Dzięki temu urządzenie znajduje zastosowanie nie tylko w gospodarstwach domowych o bardzo wysokim zużyciu wody, ale także małych budynkach wielorodzinnych. Lampa przystosowana jest do trudnych warunków pracy i umożliwia całkowitą dezynfekcję wody skażonej bakteriologicznie (np. pobieranej z ujęcia studziennego). Zewnętrzny układ sterowania i licznik czasu pracy z wbudowanym alarmem ułatwiają eksploatację urządzenia. Zalecane zabezpieczenie w postaci filtracji mechanicznej.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych lampach bakteriobójczych Viqua VH410? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.