EN
Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa

Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa

Kuchenny filtr oparty o metodykę odwróconej osmozy. Umożliwia punktowe uzdatnienie wody i jej dokładne oczyszczenie z wszystkich szkodliwych substancji - także azotanów. Sześciostopniowy filtr RO gwarantuje dostęp do wody o najwyższym stopniu czystości - mikroporowata membrana osmotyczna skutecznie radzi sobie nawet z usuwaniem bakterii i wirusów, a pozostałe etapy procesu odpowiadają za usunięcie zanieczyszczeń mechanicznych i chemicznych oraz poprawę fizyko-chemicznych właściwości wody. System odwróconej osmozy wyposażony został w rewitalizujący wkład Ecoperla Elixir, który wzbogaca pobieraną wodę w cenne dla zdrowia minerały.

Pliki do pobrania
Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero

Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero

Niezwykły system odwróconej osmozy przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Równoległa filtracja przez dwie błony osmotyczne pozwala na usunięcie z wody: twardości, zanieczyszczeń mechanicznych i chemicznych (w tym azotanów), a także bakterii i wirusów. Filtr kuchenny Ecoperla Profine Zero to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale także estetyczny element wystroju nowoczesnej kuchni. Ergonomiczny, innowacyjny design urządzenia wyróżnia go na tle konkurencji, dodatkowo ułatwiając montaż w zabudowie kuchennej. Rewolucyjną funkcją systemu odwróconej osmozy jest wbudowany mieszacz, umożliwiający samodzielną kontrolę nad ilością zawartych w wodzie minerałów.

Pliki do pobrania
Odwrócona osmoza Ecoperla Revo

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo

Ecoperla Revo to bardzo nowoczesny system odwróconej osmozy, który nie tylko zadba o przygotowanie wody spożywczej, ale także zapewni bezpieczeństwo, pełną kontrolę jakości wody, poinformuje o wykrytych błędach oraz potrzebie wymiany wkładów. To urządzenie nie posiada oddzielnego zbiornika na magazynowanie wody. Woda jest oczyszczana na trzech etapach, z czego najważniejszy stanowi membrana osmotyczna o wydajności 600 GPD. Na drodze oczyszczania usuwane są: związki organiczne i nieorganiczne, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor oraz azotany. Użytkownik zawsze może być pewny jakości wody dzięki wbudowanemu miernikowi TDS.

Pliki do pobrania
Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP to produkt znanej, włoskiej firmy, słynącej z tworzenia solidnych rozwiązań. Woda jest przygotowywana na 6 stopniach filtracji, a efekt to idealna baza do dań oraz napojów gorących, a także dobra alternatywa wody butelkowanej. Urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości komponentów, bezpiecznych i przystosowanych do kontaktu z wodą spożywczą. Podczas procesu uzdatniania woda oczyszczana jest z: cząstek mechanicznych, chloru i jego pochodnych, azotanów, metali ciężkich, wielu szkodliwych dla zdrowia substancji, w tym z bakterii. Ostatni z etapów stanowi mineralizator.

Pliki do pobrania
Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP SANIC jest propozycją, która nie tylko doskonale poradzi sobie z azotanami, metalami ciężkimi, bakteriami, wirusami i innymi substancjami mającymi niekorzystny wpływ na walory wody, ale przede wszystkim zapewni najwyższą higienę procesu jej oczyszczania. W tym modelu cała obudowa, łącznie z głowicami oraz kloszami, została pokryta specjalną powłoką bakteriostatyczną, stworzoną w technologii Microban®. Dzięki takiej powłoce w filtrze kuchennym nie dochodzi do rozwoju mikroorganizmów. Woda jest oczyszczana na 6 etapach, z czego ostatnim jest mineralizator.

Pliki do pobrania