EN
Filtr Ecoperla Twister

Filtr Ecoperla Twister

System ultrafiltracji Ecoperla Twister to rozwiązanie dla osób, które szukają sposobu na poprawę jakości wody w kuchni, aby bez obaw móc ją pić bezpośrednio z kranu. Filtr Ecoperla Twister usuwa z wody m.in. : zawiesiny, chlor i jego pochodne, metale ciężkie, pestycydy, mikroplastik oraz bakterie. Urządzenie obejmuje wkład wstępny, wkład węglowy, membranę kapilarną i węglowy wkład końcowy z nanosrebrem, którzy tworzy barierę przed rozwojem mikroorganizmów. Filtr przeznaczony jest do montażu pod zlewem. Dzięki przepływowej filtracji, a także braku zbiornika na magazynowanie wody, filtr nie zajmuje dużo miejsca. Montaż i serwis są bezproblemowe i można je wykonywać samodzielnie. Wkłady filtracyjne wystarczy wymieniać tylko raz w roku lub po przefiltrowaniu 10 000 litrów wody, a sama czynność zajmuje kilka chwil.

Pliki do pobrania
Filtr Ecoperla Profine POU 2

Filtr Ecoperla Profine POU 2

Ecoperla Profine POU 2 jest dwuetapowym filtrem kuchennym, który będzie stanowił doskonałe dopełnienie centralnej stacji uzdatniania wody, jak między innymi zmiękczacza wody. Połączenie węgla aktywnego oraz membrany ultrafiltracyjnej to doskonały sposób na poprawę właściwości organoleptycznych wody i dopasowanie jej do oczekiwań. Montaż jest bardzo prosty, a eksploatacja ekonomiczna. Urządzenie jest przyjazne środowisku, nie powoduje odrzutu do kanalizacji, stanowi doskonałą alternatywę wody butelkowanej. Montaż jest bardzo prosty, podobnie jak wymiana wkładów filtracyjnych. Same wkłady zastosowane w Ecoperla Profine POU 2 cechuje duża wydajność - są w stanie uzdatnić nawet do 10 000 litrów wody. Produkt zajmuje naprawdę mało miejsca.

Pliki do pobrania
Filtr Ecoperla Profine POU 3

Filtr Ecoperla Profine POU 3

Filtr Ecoperla Profine POU 3 idealnie sprawdzi się u użytkowników, którzy chcieliby polepszyć walory wody pitnej płynącej z kranu, jednak nie mają za wiele miejsca na montaż dużego filtra kuchennego. Dzięki zastosowaniu trzech etapów filtracji (mechaniczny wkład wstępny, wkład węglowy, wkład ultrafiltracyjny) z wody usuwane są bakterie, cysty, metale ciężkie, wirusy oraz zanieczyszczenia mające wpływ na niekorzystne właściwości organoleptyczne wody. Wkłady zastosowane w Ecoperla Profine POU 3 są w stanie uzdatnić nawet do 5 razy więcej wody niż standardowe, dostępne w innych modelach. Ponadto jest to urządzenie bezzbiornikowe, dzięki czemu zajmuje naprawdę mało miejsca i nie wytwarza odrzutu do kanalizacji. Zastosowane komponenty pozwalają na błyskawiczny montaż i wymianę wkładów.

Pliki do pobrania
Filtr Green Filter FT-Line 3

Filtr Green Filter FT-Line 3

Praktyczny filtr kuchenny oparty o metodologię ultrafiltracji. Trzy wkłady zamocowane na stabilnym stelażu zapewniają usunięcie zanieczyszczeń mechanicznych, poprawę walorów organoleptycznych wody, a także jej kompleksowe oczyszczenie z mikroorganizmów. Konstrukcja filtra umożliwia jego łatwą instalację i późniejszą wymianę wkładów. Urządzenie nie wymaga magazynowania wody i nie wykorzystuje dodatkowego zbiornika, dzięki czemu zajmuje jeszcze mniej przestrzeni w kuchennej szafce. Ultrafiltracja FT-Line 3 jest filtrem przepływowym i nie odrzuca wody do kanalizacji, przez co jej eksploatacja jest wyjątkowo ekonomiczna.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o kuchennych filtrach do wody Green Filter FT-Line 3? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.