EN
Złoże Sorbotech

Złoże Sorbotech

Bitumiczny węgiel aktywny lub granulowany węgiel kokosowy o wysokich zdolnościach sorbcyjnych. Wykorzystywany szeroko w domowych systemach uzdatniania wody, instalacjach uzdatniania wody pitnej i spożywczej i roztworów produkcyjnych. Redukuje stężenie metali ciężkich i niepożądane właściwości fizyko-chemiczne wody - smak, zapach, barwę. Dzięki mikroporowatej strukturze węgiel skutecznie radzi sobie z uzdatnianiem wody o średnim i wysokim stopniu zanieczyszczenia. Węgiel aktywny Sorbotech może być stosowany do oczyszczania ścieków dzięki wysokiej efektywności w usuwaniu związków organicznych.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o złożu Sorbotech? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoże Organosorb

Złoże Organosorb

Wysoce porowate złoże węglowe z łupin orzecha kokosowego. Charakteryzuje się najwyższą możliwą zdolnością adsorbcji, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystywany jest do filtracji wody, ścieków i alkoholi. Skutecznie redukuje stężenie chloru, metali ciężkich i substancji organicznych, dodatkowo poprawiając fizyko-chemiczne właściwości wody, takie jak smak, zapach lub barwa. Przeznaczony do stosowania w ramach domowych i przemysłowych systemów uzdatniania wody, instalacji miejskich i instytucjonalnych, a także w kontakcie z wodą pitną i spożywczą. Złoże nie wymaga regeneracji, jednak umożliwia ją w celu odnowienia właściwości zbliżonych do oryginalnych.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o złożu Organosorb? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.