EN
Wkłady Atlas Filtri DP BIG

Wkłady Atlas Filtri DP BIG

Wkłady filtracyjne przeznaczone do korpusów Atlas Filtri z tej samej serii. Zapewniają wysoką wydajność i znaczną skuteczność uzdatniania wody, przy jednoczesnym zachowaniu długiej żywotności. Dedykowane do instalacji wymagających większych przepływów godzinowych. Charakteryzują się zwiększoną wydajnością i znaczną powierzchnią filtracji. Wkłady Atlas Filtri z serii BIG stanowią korzystniejszą alternatywę dla popularnych produktów typu Big Blue. Ze względu na swą wydajność, produkty te często stosowane są w budynkach wielorodzinnych i instalacjach przemysłowych. Szeroki wybór funkcjonalności wkładów umożliwia dobór produktu zgodnie z wymaganiami użytkownika.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do filtrów wody Atlas Filtri DP BIG? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Wkłady Atlas Filtri DP BIG Sanic

Wkłady Atlas Filtri DP BIG Sanic

Wkłady Atlas Filtri BIG Sanic to unikalna wariacja standardowych produktów z rodziny BIG. Wkłady przystosowane do obudów z tej samej serii zostały wzbogacone o bakteriostatyczną powłokę, mającą na celu zatrzymać rozwój i namnażanie mikroorganizmów. Zastosowana technologia Microban® wprowadzona zostaje już na etapie produkcji, dzięki czemu nie niszczy się wraz z upływem czasu. Wykorzystując bakteriobójcze właściwości aktywnego srebra, wkłady z serii BIG Sanic zabezpieczają instalację wodną, redukując ryzyko skażenia mikrobiologicznego. Wysoka wydajność wkładów umożliwia ich regularne stosowanie w ramach rozwiązań przemysłowych.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do filtrów wody Atlas Filtri DP BIG Sanic? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.