EN
Sól tabletkowana

Sól tabletkowana

Sól tabletkowana (NaCl, znana także jako chlorek sodu) stosowana jest jako środek do regeneracji jonitów (złóż jonowymiennych) w zmiękczaczach i stacjach uzdatniania wody. Sól w formie pastylek służy do przygotowania roztworu solanki, umożliwiającego odnowienie właściwości żywicy jonowymiennej. Regenerant w postaci tabletek solnych jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania zmiękczaczy i wielofunkcyjnych stacji uzdatniania wody. W ofercie dostępna wyłącznie sól warzona próżniowa o najwyższym stopniu czystości, wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń mechanicznych. Produkt sprzedawany w workach po 25kg.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o soli tabletkowanej? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Nadmanganian potasu

Nadmanganian potasu

Środek o właściwościach odkażających stosowany do regeneracji właściwości złóż katalitycznych w centralnych filtrach odżelaziających i odmanganiających. Jego zadaniem jest odnowa wierzchniej warstwy złoża, zawierającej dwutlenek manganu. Dzięki właściwościom utleniającym, środek wspomaga działanie odżelaziaczy i innych stacji uzdatniania wody regenerowanych przy pomocy roztworu KMNO3. Nadmanganian potasu jest wrażliwy na promienie słoneczne i wymaga przechowywania w suchym i zaciemnionym miejscu. Jedna regeneracja urządzenia wymaga ok. 60 gram produktu. Nadmanganian potasu sprzedawany jest w opakowaniach po 1 kg.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o nadmanganianie potasu? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.