EN
Głowice Autotrol

Głowice Autotrol

Głowice sterujące Autotrol znanego koncernu Pentair Water wyprodukowane zostały na potrzeby automatyzacji pracy stacji uzdatniania wody w zastosowaniach domowych i przemysłowych. Charakteryzują się wysoką stabilnością konstrukcji i prostotą instalacji. Umożliwiają pełną regulację pracy urządzenia i płukania złoża. W ofercie producenta dostępne są głowice objętościowe, czasowe oraz czasowo-objętościowe. Większość głowic sterujących wykonana została z odpornego na działanie czynników zewnętrznych tworzywa sztucznego - Norylu. Korpusy głowic są spawane cieplnie i testowane przed wysyłką. Zastosowana technologia zaworów "Duraflow" zabezpiecza instalację wodną.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o głowicach Autotrol? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Głowice Clack

Głowice Clack

Popularne automatyczne głowice sterujące amerykańskiego producenta Clack przeznaczone do obsługi wszystkich etapów pracy zmiękczaczy i stacji uzdatniania wody. Dzięki zastosowaniu sterownika marki Clack, wszystkie procesy wykonywane są automatycznie. Głowice znane są z bezawaryjności i intuicyjnej obsługi systemu, a także wysokiej jakości wykonania i pełnej stabilności konstrukcji. Automatyczne modele głowic Clack wyposażone zostały w zawór mieszający, pozwalający na dowolną manipulację parametrem twardości wody w instalacji. Sterowniki działają w oparciu o mikroprocesorowy układ elektroniczny.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o głowicach Clack? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Głowice Fleck

Głowice Fleck

Zawory sterujące wysokiej jakości przeznaczone do instalacji w domowych i przemysłowych zmiękczaczach i stacjach uzdatniania wody. Umożliwiają elektroniczne, całkowicie automatyczne sterowanie pracą urządzenia i przebiegiem procesu płukania wstecznego. Dostępne w ofercie zawory czasowe, objętościowe i czasowo-objętościowe umożliwiają dobór technologii optymalnej dla danego zastosowania. Wzmocniony, mosiężny korpus bezołowiowy gwarantuje wysoką wytrzymałość urządzenia na trudne warunki pracy. Płukanie wsteczne umożliwia montaż zbiorników do 63”. Głowice Fleck mogą pracować w systemach pracy: równoległym i alternującym.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o głowicach Fleck? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.