EN
Złoże Ecomix A

Złoże Ecomix A

Złoże filtracyjne Ecomix A to starannie wyselekcjonowana mieszanka pięciu składników najwyższej jakości, pełniących funkcję wymiany jonowej i adsorpcji. Dzięki temu, jest w stanie usunąć twardość wody, wyeliminować rozpuszczone związki żelaza i manganu, zredukować stężenie jonu amonowego i (w mniejszym zakresie) zanieczyszczeń organicznych. Złoże charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem chlorku sodu podczas procesu regeneracji. Mieszanka przeznaczona jest do zastosowań domowych, instytucjonalnych i przemysłowych, w tym instalacji wody pitnej i spożywczej.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o złożu Ecomix A? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoże Ecomix C

Złoże Ecomix C

Mieszanka złóż Ecomix C odpowiada za jednoczesną redukcje poziomu wielu zanieczyszczeń: twardości wody, żelaza i manganu i jonu amonowego. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu wysoce wydajnego węgla aktywnego, złoże doskonale radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń organicznych. Zalecane szczególnie w przypadkach, w których eliminacja zanieczyszczeń natury organicznej jest kluczowa dla procesu. Mieszanka wykazuje jednakowo wysoką skuteczność, niezależnie od poziomu pH i źródła wody. Złoże filtracyjne cechuje się niskim zużyciem soli podczas procesu płukania. Przeznaczenie: zastosowania domowe i przemysłowe, w tym przemysł spożywczy.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o złożu Ecomix C? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoże Aquamulti

Złoże Aquamulti

Wielofunkcyjne złoże filtracyjne Aquamulti przeznaczone jest do redukcji poziomu zanieczyszczeń w ramach domowych i przemysłowych stacji uzdatniania wody. Łączy w sobie funkcje wymiany jonowej i adsorpcji, skutecznie usuwakąc pięć najczęściej występujących w wodzie zanieczyszczeń: twardość, żelazo, mangan, jon amonowy i związki organiczne. Złoże generuje wyjątkowo niskie koszty eksploatacji dzięki minimalnemu zużyciu soli podczas procesu płukania. Skutecznie radzi sobie z uzdatnianiem wody z dowolnego źródła – niezależnie od poziomu pH i zawartości chloru. Mieszanka jest nietoksyczna i nadaje się do zastosowania w ramach instalacji wody pitnej i spożywczej.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o złożu Aquamulti? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Złoże Aquamulti Bio

Złoże Aquamulti Bio

Specjalna odmiana cenionego złoża wielofunkcyjnego Aquamulti, przeznaczona do uzdatniania wody o znacznym przekroczeniu dopuszczalnego poziomu niepożądanych substancji organicznych. Dodatkowo usuwa podwyższoną twardość wody, żelazo, mangan i jon amonowy. Mieszanka przeznaczona jest do zastosowań indywidualnych i przemysłowych, a ze względu na nietoksyczność może być wykorzystywana także w kontakcie z wodą spożywczą. Charakteryzuje się wysoką skutecznością uzdatniania wody i bardzo wysoką skutecznością redukcji poziomu związków organicznych - aż 80%. Generuje niskie koszty eksploatacyjne dzięki oszczędności roztworu soli w procesie płukania.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o złożu Aquamulti Bio? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.