EN
Wkłady Atlas Filtri SX

Wkłady Atlas Filtri SX

Standardowa seria wkładów włoskiego producenta Atlas Filtri. Wkłady filtracyjne Atlas Filtri SX charakteryzują się zastosowaniem płaskiej uszczelki, dzięki czemu można zastosować je zarówno z oryginalną, dedykowaną obudową, jak i korpusem filtracyjnym dowolnego producenta. Uszczelki użyte w ramach serii SX doskonale przylegają do obudowy z tej samej serii, dzięki czemu gwarantują szczelność i najwyższe bezpieczeństwo procesu filtracji. Produkty wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, przy wykorzystaniu cenionych, europejskich komponentów. W ramach serii dostępne są wkłady o szerokim spektrum zastosowań, np. wkłady mechaniczne, węglowe, odżelaziające, ceramiczne, kwarcowe, itp.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do filtrów wody Atlas Filtri SX? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Wkłady Atlas Filtri BX

Wkłady Atlas Filtri BX

Wkłady Atlas Filtri z serii BX posiadają dwie płaskie uszczelki typu O-ring, przez co dopasowane są do korpusów filtracyjnych z tej samej serii. Podwójne uszczelnienie zastosowane w ramach serii podnosi bezpieczeństwo korzystania z urządzenia, dodatkowo ułatwiając wymianę wkładu (uszczelka pozwala na domknięcie obudowy dopiero po prawidłowej instalacji wkładu). Włoski producent zapewnia szeroką gamę wkładów filtracyjnych o znacznym spektrum zastosowań. W ofercie dostępne są zarówno standardowe wkłady mechaniczne i węglowe, jak także specjalistyczne wkłady odżelaziające, demineralizujące, ceramiczne, kwarcowe, polifosfatowe itp.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do filtrów wody Atlas Filtri BX? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Wkłady Atlas Filtri CX

Wkłady Atlas Filtri CX

Wkłady filtracyjne włoskiego producenta przeznaczone do instalacji w filtrach z dużymi przyłączami głowicy. Dzięki większej średnicy wlotu wody, możliwe jest osiągnięcie znacznie większej drożności, a co za tym idzie, także i przepływu. Zastosowanie wkładów filtracyjnych Atlas Filtri CX gwarantuje osiągnięcie minimalnych, niemal nieodczuwalnych spadki ciśnienia. Posiadają podwójną uszczelkę typu O-ring, która zwiększa bezpieczeństwo eksploatacji i ułatwia wymianę wkładów (uszczelnienie uniemożliwia domknięcie klosza w przypadku nieprawidłowej aplikacji wkładu). Szerokie spektrum zastosowań wkładów umożliwia dobór funkcjonalności do wskazanych warunków instalacji.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do filtrów wody Atlas Filtri CX? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.