EN
Pompy STAIRS

Pompy STAIRS

Funkcjonalne pompy poziome, pionowe, a także pompy i silniki głębinowe marki Stairs. Produkty znajdują zastosowanie w indywidualnych, przemysłowych i instytucjonalnych instalacjach wodnych, chłodniczych i ciepłowniczych, a także w instalacjach klimatyzacyjnych. Wszystkie pompy producenta posiadają uszczelnienia mechaniczne wysokiej klasy, co gwarantuje bezpieczną pracę urządzenia i pełne zabezpieczenie instalacji. W ofercie dostępne są pompy o różnych wydajnościach i rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest ich wdrożenie także w ramach układów o wysokich przepływach godzinowych lub w instalacjach o ograniczonej przestrzeni. Wykonane z trwałych, odpornych na zniszczenia materiałów.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o pompach STAIRS? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Pompy Eurotrol

Pompy Eurotrol

Wydajne i niezawodne pompy głębinowe i wysokociśnieniowe. Przeznaczone do zastosowania w wodnych instalacjach przemysłowych, obiegach chłodniczych i grzewczych i klimatyzacji. Wykonane z najlepszych jakościowo materiałów (wzmocniony mosiądz lub stal kwasoodporna AISI 303), pompy są wysoce odporne na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne wszelkiego rodzaju. Urządzenia dostępne są w różnych rozmiarach i wydajnościach, co umożliwia dopasowanie komponentu ściśle do potrzeb instalacji wodnej. W ofercie dostępne są także dodatkowe komponenty i akcesoria uzupełniające oraz silniki do pomp głębinowych.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o pompach Eurotrol? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.