EN
Stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multitower

Stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multitower

Dwuczęściowe stacje wielofunkcyjne przeznaczone do zastosowań domowych. Wyprodukowane w całości na terenie Europy, filtry centralne Ecoperla Multitower skutecznie usuwają wiele zanieczyszczeń w jednym procesie filtracji, dodatkowo redukując zmienioną barwę wody. Zastosowana głowica sterująca marki Clack cechuje się bezawaryjną, wieloletnią pracą i intuicyjnym programowaniem, a dodatkowe funkcje, takie jak podświetlany wyświetlacz, menu w języku polskim i inteligentne systemy pracy, ułatwiają eksploatację urządzenia. Wydajne kolumny wielofunkcyjne dostępne są w trzech pojemnościach.

Pliki do pobrania
Stacje wielofunkcyjne na złożu Aqua-Multi

Stacje wielofunkcyjne na złożu Aqua-Multi

Wielofunkcyjne stacje uzdatniania wody o dwuczęściowej konstrukcji, przeznaczone do zastosowań domowych. Do usuwania pięciu rodzajów zanieczyszczeń (żelaza, manganu, jonu amonowego, związków organicznych i twardości) wykorzystują mieszankę Aqua Multi - pięć złóż filtracyjnych o właściwościach jonowymiennych i adsorpcyjnych, charakteryzujących się wysoką wydajnością i niskim kosztem eksploatacji. Stacje wielofunkcyjne ze złożem Aqua Multi dostępne są w zróżnicowanych rozmiarach, dobieranych według zużycia wody w gospodarstwie domowym i stopnia zanieczyszczenia.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o stacjach wielofunkcyjnych na złożu Aqua-Multi? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Stacje wielofunkcyjne na złożu Crystal-Right

Stacje wielofunkcyjne na złożu Crystal-Right

Wielofunkcyjne stacje uzdatniania wody ze złożem Crystal Right umożliwiają usunięcie z wody żelaza, manganu i amoniaku, a także redukcję stopnia jej twardości. Naturalne złoże zeolitowe cechuje się wysoką skutecznością działania, dlatego może być używane z powodzeniem także w przypadku ujęć wody o wysokim stopniu zanieczyszczenia. Dzięki zastosowaniu zeolitu Crystal Right jako medium w wielofunkcyjnej stacji uzdatniania wody, możliwa jest także korekta odczynu pH. Stacje wielofunkcyjne dostępne są w zróżnicowanych rozmiarach, co pozwala na dostosowanie wydajności urządzenia do zużycia wody w gospodarstwie domowym.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o stacjach wielofunkcyjnych na złożu Crystal-Right? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.