EN
Stacje wielofunkcyjne Klarsan ZW

Stacje wielofunkcyjne Klarsan ZW

Profesjonalna stacja uzdatniania wody przeznaczona do instalacji przemysłowych i instytucjonalnych. Jonowymiennik Klarsan ZW umożliwia usunięcie związków żelaza i manganu, a także jonu amonowego, dodatkowo korygując barwę uzdatnianej wody i eliminując obecne w niej związki organiczne. Urządzenie nie wymaga wstępnego napowietrzenia wody i współpracuje z hydroforowymi zbiornikami przeponowymi. Zastosowane złoże jonowymienne charakteryzuje się długą żywotnością - do 10 lat pracy. Głowica sterująca marki Clack odpowiada za automatyczne sterowanie procesem płukania wstecznego i cechuje się wieloletnią pracą bez ryzyka awarii.

Pliki do pobrania
Stacje wielofunkcyjne na złożu Aqua-Multi

Stacje wielofunkcyjne na złożu Aqua-Multi

Profesjonalne stacje wielofunkcyjne przeznaczone do stosowania w przemyśle. Do uzdatniania wody wykorzystują mieszankę Aqua Multi - pięć złóż filtracyjnych o właściwościach adsorpcyjnych i jonowymiennych. Umożliwia usunięcie najpopularniejszych zanieczyszczeń: twardości, związków żelaza i manganu, jonu amonowego a także związków organicznych. Wysoka wydajność złoża i długa żywotność sprawiają, że mieszanka jest wyjątkowo ekonomiczna w eksploatacji. Istnieje możliwość dostosowania rozmiaru stacji wielofunkcyjnej ze złożem Aqua Multi do potrzeb wskazanej instalacji przemysłowej (przepływów i składu uzdatnianej wody).

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o stacjach wielofunkcyjnych na złożu Aqua-Multi? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Stacje wielofunkcyjne na złożu Crystal-Right

Stacje wielofunkcyjne na złożu Crystal-Right

Dwuczęściowa stacja wielofunkcyjna o zastosowaniu przemysłowym i instytucjonalnym, przeznaczone do jednoczesnego usuwania wielu popularnie występujących zanieczyszczeń wody. Dzięki wykorzystaniu naturalnego zeolitu Crystal Right jako medium filtracyjnego, możliwe jest skuteczne usunięcie z wody związków żelaza i manganu, amoniaku, a także znaczne ograniczenie stopnia twardości. Crystal Right to złoże o wysokiej skuteczności działania – zalecane jest do użycia także w przypadku źródeł o wysokim stopniu zanieczyszczenia i instalacji z dużymi przepływami godzinowymi. Zastosowany zeolit umożliwia podwyższenie odczynu pH wody.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o stacjach wielofunkcyjnych na złożu Crystal-Right? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.