EN
Membrany osmotyczne Vontron

Membrany osmotyczne Vontron

Wydajne membrany osmotyczne przeznaczone do tradycyjnych systemów odwróconej osmozy, a także do zastosowań akwarystycznych i ogrodniczych. Producent oferuje szeroki przekrój membran o zróżnicowanych wydajnościach, umożliwiających dobór komponentu optymalnego dla potrzeb urządzenia i gospodarstwa domowego. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, membrany Vontron są trwałe i odporne na zniszczenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych. Najwyższa dokładność filtracji gwarantuje skuteczne uzdatnienie wody, wraz z usunięciem szkodliwych bakterii, wirusów i mikroorganizmów.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o membranach osmotycznych Vontron? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Membrany osmotyczne CSM

Membrany osmotyczne CSM

Membrany osmotyczne najwyższej jakości dedykowane zastosowaniom domowym i akwarystycznym. Membrany CSM Holenderskiego producenta Lenntech charakteryzują się wykorzystaniem najlepszych jakościowo komponentów, zapewniających długotrwałą i bezawaryjną pracę produktu. Znane z wyjątkowo długiej żywotności, komponenty nie ulegają zniszczeniom mechanicznym i zmiennym warunkom zewnętrznym. Szeroki wybór produktów umożliwia dopasowanie membrany do potrzeb systemu filtracyjnego i poboru wody w gospodarstwie domowym. Niezawodna technologia umożliwia uzyskanie powtarzalnych parametrów w każdym procesie filtracji.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o membranach osmotycznych CSM? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Membrany osmotyczne Filmtec

Membrany osmotyczne Filmtec

Niezawodne membrany osmotyczne, będące synonimem najwyższej jakości w branży uzdatniania wody. Membrany Filmtec przeznaczone są do standardowych systemów odwróconej osmozy bądź zastosowań akwarystycznych. Komponenty wykonane zostały w całości na terenie Stanów Zjednoczonych, przy wykorzystaniu wyłącznie najlepszych gatunkowo tworzyw. Najważniejszą cechą membran Filmtec jest niezawodna konstrukcja i wysoka odporność na wszelkiego rodzaju zniszczenia, zmiany temperatury lub ciśnienia. Produkty znane są z długiej żywotności i najwyższej dokładności filtracji.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o membranach osmotycznych Filmtec? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.