EN
Lampy bakteriobójcze TMA z serii D

Lampy bakteriobójcze TMA z serii D

Lampy bakteriobójcze z serii D polskiego producenta TMA to urządzenia o niższych przepływach nominalnych, przeznaczone do mniejszych instalacji przemysłowych i instytucjonalnych. Charakteryzują się przekrojem wydajności od 0,75 do 7,2 m3/h. Umożliwiają całkowite usunięcie z wody bakterii, a także powstrzymują ich namnażanie się w instalacji wodnej. Korpus lamp bakteriobójczych wykonany został ze stali kwasoodpornej, zapewniającej najwyższą odporność na trudne warunki pracy. Szafa sterownicza wyposażona została w licznik czasu pracy i system alarmowy. Wszystkie modele mogą być rozbudowane o czujnik pomiaru natężenia UV.

Pliki do pobrania
Lampy bakteriobójcze TMA z serii TM

Lampy bakteriobójcze TMA z serii TM

Sterylizatory TMA z serii TM dedykowane m.in. do zastosowań przemysłowych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych i instalacji basenowych. Lampy o przepływach nominalnych od 16,6 do 646 m3/h wykorzystują niskociśnieniowe promienniki amalgamatowe, które charakteryzuje wysoka skuteczność dezynfekcji i najdłuższy czas pracy (do 16000 h). Wszystkie modele z serii AM składają się z szafy sterowniczej wraz z systemem alarmowym i licznikiem czasu pracy, a także korpusu wykonanego ze stali kwasoodpornej AISI 316L). Lampy mogą być dodatkowo wyposażone w czujnik pomiaru natężenia UV.

Pliki do pobrania
Lampy bakteriobójcze TMA z serii AMX

Lampy bakteriobójcze TMA z serii AMX

Lampy bakteriobójcze TMA AMX to urządzenia dostosowane do dezynfekcji wody w dużych instalacjach przemysłowych i instytucjonalnych. Dzięki zastosowaniu promienników o znacznie większej mocy (325 W), lampy z serii AMX wyróżniają się na tle pozostałych produktów producenta. Wszystkie modele z serii wykorzystują nowoczesne żarniki amalgamatowe, charakteryzujące się czasem pracy do 16000 h w trybie ciągłym). Urządzenia składają się z korpusu (wykonanego z jednego z dwóch rodzajów stali kwasoodpornej) i szafy sterowniczej. W ofercie 11 modeli lamp o przepływach od 28 m3/h do 1400 m3/h.

Pliki do pobrania