EN
Wkłady Atlas Filtri Sanic SX

Wkłady Atlas Filtri Sanic SX

Wkłady Atlas Filtri z serii Sanic SX przeznaczone są do zastosowania w standardowych, mechanicznych filtrach narurowych lub w obudowach filtracyjnych z tej samej serii (w wersji standardowej lub Sanic). Zastosowanie płaskiej uszczelki sprawia, że wkłady są uniwersalne i możliwe do użycia wraz z korpusem dowolnego producenta. Seria Sanic to produkty wykorzystujące bakteriobójcze właściwości aktywnego srebra. Wprowadzona na etapie produkcji powłoka bakteriostatyczna Microban® nie ulega zniszczeniu w trakcie eksploatacji i skutecznie chroni powłokę wkładu przed rozwojem szkodliwych mikroorganizmów, takich jak bakterie, wirusy lub pleśń.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do filtrów wody Atlas Filtri Sanic SX? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Wkłady Atlas Filtri Sanic BX

Wkłady Atlas Filtri Sanic BX

Wkłady filtracyjne Atlas Filtri z serii Sanic BX to produkty przeznaczone do zastosowania z obudowami tej samej serii (w wersji standardowej lub Sanic). Struktura bakteriostatyczna wykorzystująca unikalne właściwości aktywnego srebra powstrzymuje rozwój i namnażanie mikroorganizmów na powierzchni wkładu. Wykorzystana technologia Microban® nie ulega zniszczeniu w trakcie użytkowania i tworzy skuteczną barierę przeciwko bakteriom, wirusom i pleśni. Dzięki zastosowaniu podwójnej uszczelki typu O-ring, wymiana wkładów jest intuicyjna (domknięcie klosza możliwie dopiero po poprawnej instalacji), a sam proces filtracji dokładnie zabezpieczony.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do filtrów wody Atlas Filtri Sanic BX? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.