EN
Zmiękczacze wody Ecoperla Toro

Zmiękczacze wody Ecoperla Toro

Kompaktowe zmiękczacze wody w całości wyprodukowane na terenie Europy. Na tle konkurencyjnych produktów wyróżniają się przede wszystkim niestandardową, ergonomiczną obudową, umożliwiającą montaż w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Wysoka skuteczność zmiękczania wody zapewniona jest dzięki zastosowaniu najlepszej na rynku żywicy jonowymiennej. Funkcjonalna, dedykowana głowica steruje procesem przepływu wstecznego, a jej programowanie jest intuicyjne i - podobnie jak sam montaż urządzenia - nie wymaga wizyty hydraulika. Zmiękczacz wyposażony został w Ecoperla Perfect System.

Pliki do pobrania
Zmiękczacze wody Ecoperla Vita

Zmiękczacze wody Ecoperla Vita

Ecoperla Vita to seria kompaktowych zmiękczaczy wody wykonana w nowoczesnym designie z myślą o domach i mieszkaniach, w których niezbędna jest redukcja twardości wody. Do wyboru są dwa rozmiary: 12 oraz 25 litrów złoża filtracyjnego. Serię wyróżniają naprawdę kompaktowe wymiary, dzięki którym będzie można zainstalować urządzenie nawet we wnęce. Atutem jest także monosferyczna żywica jonowymienna oraz głowica sterująca od amerykańskiego producenta Clack. Dodatkowe zalety stanowią: wskaźnik maksymalnego poziomu soli, wbudowany mieszacz i ustawienia Ecoperla Perfect System.

Pliki do pobrania
Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab

Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab

Ecoperla Softcab to linia kompaktowych zmiękczaczy wody, wyróżniających się ogromną trwałością i funkcjonalnością. Do wyboru są trzy rozmiary. Najmniejszy z modeli zawiera 12 litrów żywicy jonowymiennej, przez co dobrze posłuży u małych rodzin oraz w mieszkaniach. Średni model ma 25 litrów złoża zmiękczającego, natomiast największy aż 35 litrów. Ecoperla Softcab to komponenty wysokiej jakości w trwałej, odpornej na zniszczenia obudowie. Wewnątrz znajdziemy wysokiej klasy głowicę sterującą marki Clack oraz monosferyczną żywicę jonowymienną. O tanią eksploatację dba Ecoperla Perfect System. Udogodnieniami są podświetlany ekran i menu w języku polskim.

Pliki do pobrania
Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline z WiFi

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline z WiFi

Kompaktowy zmiękczacz wody do zastosowań domowych, stworzony przy ścisłej współpracy polskiej marki Ecoperla z wiodącym producentem Pentair. Linia dedykowana w szczególności fanom nowoczesnych rozwiązań i wygody ze względu na wbudowany moduł WiFi oraz dedykowaną aplikację, umożliwiające zdalną kontrolę nad zmiękczaczem wody. Ecoperla Slimline został przemyślany w każdym calu, a wśród udogodnień należy wymienić: Ecoperla Perfect System, system suchego zbiornika, solankowanie proporcjonalne, dźwiękowy alarm poziomu soli. Uwieńczenie stanowią wysokiej klasy komponenty, w tym atestowana żywica monosferyczna.

Pliki do pobrania
Zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero

Zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero

Ecoperla Hero nie jest typowym zmiękczaczem wody. Jego zadaniem jest nie tylko walka z wysokim stopniem twardości wody, ale też poprawa właściwości organoleptycznych. Taka filtracja jest możliwa dzięki połączeniu monosferycznej żywicy jonowymiennej oraz kokosowego węgla aktywnego impregnowanego srebrem produkowanego na terenie Europy. Całym procesem filtracji steruje wysokiej klasy głowica sterująca Clack. Użytkowanie Ecoperla Hero nie przysporzy dużych wydatków dzięki zastosowaniu regeneracji UpFlow oraz Ecoperla Perfect System. W trakcie regeneracji nie dochodzi do mieszania się obu złóż.

Pliki do pobrania
Zmiękczacze wody Pentair RiverSoft

Zmiękczacze wody Pentair RiverSoft

Seria Pentair Riversoft to kompaktowe zmiękczacze wody dedykowane osobom, które poszukują urządzeń niedrogich i funkcjonalnych. Producent stawia na wysokiej jakości podzespoły i praktyczne rozwiązania przemyślane pod każdym względem. Wszystkie komponenty zmiękczaczy wody RiverSoft powstają w fabrykach Pentair. Zmiękczacze wody RiverSoft dostępne w trzech rozmiarach (8, 15 i 30 litrów żywicy jonowymiennej), dzięki czemu można dopasować urządzenie do potrzeb każdego gospodarstwa domowego. Seria Pentair RiverSoft została wyposażona w głowicę sterującą Autotrol 368, połączoną bezpośrednio z panelem. Prosta budowa tego elementu gwarantuje łatwe programowanie i serwisowanie zmiękczacza wody, a także obniżone do maksimum ryzyko awarii.

Pliki do pobrania
Zmiękczacze wody Pentair IQsoft z WiFi

Zmiękczacze wody Pentair IQsoft z WiFi

Zmiękczacze wody Pentair IQsoft to najbardziej zaawansowane technologicznie jednostki oferowane przez belgijskiego producenta. Urządzenia cechują się niezwykle wydajną pracą, niewielkimi rozmiarami oraz tanią eksploatacją. Dodatkowo głowica zastosowana w zmiękczaczach wody Pentair IQsoft posiada wbudowany moduł WiFi, który łączy urządzenie z telefonami komórkowymi i tabletami. Aplikację ConnectMySoftener można znaleźć w Google Play (wersja na Android) lub App Store (aplikacja na iPhone). Aplikacja dostępna jest w języku polskim. Umożliwia m.in. monitorowanie poziomu soli w zbiorniku i informacje o aktualnym przepływie wody.

Pliki do pobrania