EN
Wkłady domowe Cintropur

Wkłady domowe Cintropur

Oryginalne wkłady filtracyjne belgijskiego producenta przeznaczone do zastosowania w ramach domowych filtrów Cintropur. Autorskie rękawy filtracyjne skutecznie redukują zanieczyszczenia mechaniczne różnej wielkości, jednocześnie gwarantując użytkownikowi długi czas niezawodnej eksploatacji. Wkłady zapewniają niskie spadki ciśnienia i gwarantują znaczną wytrzymałość konstrukcji urządzenia. Do wyboru dostępne rękawy polestrowe i nylonowe o zróżnicowanym mikronażu. W ofercie producenta dostępny jest także standardowy wkład węglowy oraz węgiel sypki do samodzielnego uzupełniania wkładów.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do domowych filtrów wody Cintropur? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Wkłady przemysłowe Cintropur

Wkłady przemysłowe Cintropur

Wkłady filtracyjne Cintropur dedykowane do przemysłowych filtrów belgijskiego producenta. Oryginalna forma rękawów filtracyjnych dopasowana jest do najnowszej serii filtrów mechanicznych, będąc jednocześnie zgodną ze starą wersją urządzeń. Wkłady cechuje wysoka wydajność i minimalne, nieodczuwalne spadki ciśnienia, gwarantując przy tym wysoką wytrzymałość konstrukcji filtra. Skutecznie radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń i zapewniają długi czas pracy. Dzięki wysokiej trwałości, wkłady zatrzymują nawet największe sedymenty, takie jak żwir i małe kamienie. W ramach oferty dostępne są wkłady nylonowe i poliestrowe (o zróżnicowanym mikronażu), a także węgiel sypki do samodzielnego uzupełnienia.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o wkładach do przemysłowych filtrów wody Cintropur? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.