EN
Lampa Cintropur 2100

Lampa Cintropur 2100

Bakteriobójcza lampa belgijskiego producenta Cintropur o wydajności 1,1 m³/h, wyposażona w żarnik o mocy 25W. Urządzenie o niewielkich rozmiarach wykorzystuje klosz o konstrukcji znanej ze sprawdzonej serii filtrów mechanicznych. Charakteryzuje się kompaktową budową, która umożliwia jej montaż także w ograniczonych przestrzeniach. Skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia mikrobiologiczne z wody i zapobiega ich dalszemu rozwojowi. Lampa wyposażona została w śrubunkowe przyłącza, dzięki którym z łatwością można przystosować ją do średnicy rur w instalacji. Wbudowany w żarnik zasilacz ułatwia proces wymiany komponentu.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych lampach bakteriobójczych Cintropur 2100? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Lampa Cintropur 4100

Lampa Cintropur 4100

Lampa UV o właściwościach bakteriobójczych w całości wyprodukowana w Belgii. Usuwa bakterie i zabezpiecza instalację przed ich dalszym rozwojem. Cintropur 4100 charakteryzuje się zwiększoną wydajnością (1,4 m³/h) i mocą żarnika (40W), dzięki czemu możliwa jest do stosowania w większych gospodarstwach domowych. Lampa o konstrukcji znanej z filtrów typu NW posiada żarnik z wbudowanym zasilaczem, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces wymiany komponentu. Wzmocniona osłona kwarcowa charakteryzuje się długą żywotnością – do 5 lat. Sterylizator posiada przyłącza śrubunkowe, co pozwala dostosować podłączenie do średnicy rur.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych lampach bakteriobójczych Cintropur 4100? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Lampa Cintropur DUO-UV

Lampa Cintropur DUO-UV

Niezwykłe połączenie filtra narurowego i lampy bakteriobójczej w kompaktowej obudowie. Cintropur DUO UV to produkt dedykowany gospodarstwom domowym, w których zachodzi potrzeba dezynfekcji wody w instalacji. Oferowana wydajność 1,1 m³/h i moc żarnika 25W sprawiają, że lampa skutecznie radzi sobie z zanieczyszczeniami natury bakteriologicznej. Zastosowanie filtra mechanicznego z wbudowaną wirówką przed lampą bakteriobójczą pozwala ochronić urządzenie przed ewentualnym uszkodzeniem i zatrzymuje cząstki stałe obecne w instalacji wodnej. Urządzenie posiada śrubunkowe przyłącza i żarnik z wbudowanym zasilaczem elektrycznym.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych lampach bakteriobójczych Cintropur DUO-UV? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Lampa Cintropur TRIO-UV

Lampa Cintropur TRIO-UV

Unikalny zestaw, łączący w sobie funkcjonalności lampy bakteriobójczej, filtra mechanicznego i węglowego. Połączenie trzech urządzeń w skręconych obudowach umożliwia kompleksowe uzdatnienie wody w instalacji domowej. Filtr mechaniczny zatrzymuje zanieczyszczenia stałe i chroni pozostałe urządzenia w instalacji, filtr węglowy eliminuje chlor i inne zanieczyszczenia natury chemicznej, poprawiając smak i zapach wody, a sterylizator UV o mocy 25W i wydajności 2 m³/h eliminuje obecne w wodzie bakterie, filtr mechaniczny. Urządzenie posiada promiennik z wbudowanym zasilaczem i wygodne przyłącza śrubunkowe.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych lampach bakteriobójczych Cintropur TRIO-UV? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.