EN
Filtr Cintropur NW 18

Filtr Cintropur NW 18

Mechaniczny filtr narurowy o wydajności 3,5 m³/h i średnicy przyłącza 3/4 cala przeznaczony do montażu w domowych instalacjach wodnych. Filtr Cintropur NW 18 usuwa z wody wszystkie zanieczyszczenia mechaniczne, znacznie ograniczając jej mętność. Dzięki wbudowanej wirówce, urządzenie jeszcze skuteczniej radzi sobie z eliminacją stałych zanieczyszczeń. Działanie siły odśrodkowej strąca zanieczyszczenia na dno klosza, co umożliwia ich usunięcie, jednocześnie wydłużając żywotność wkładów i samego filtra mechanicznego. Doskonale sprawdza się jako wstępny etap filtracji, mający na celu zabezpieczenie pozostałych urządzeń uzdatniających wodę.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych filtrach do wody Cintropur NW 18? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Filtr Cintropur NW 25

Filtr Cintropur NW 25

Filtr narurowy Cintropur NW 25 o wydajności 5,5 m³/h i średnicy przyłącza 3/4 cala przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń mechanicznych w ramach domowych instalacji. Wykonany w całości z syntetycznych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów, filtr charakteryzuje się długą żywotnością i wysoką wydajnością, przy jednoczesnych minimalnych spadkach ciśnienia. Wbudowana wirówka odciąża rękawy filtracyjne, strącając nagromadzone zanieczyszczenia na dno obudowy. Zastosowanie filtra Cintropur NW 25 umożliwia skuteczne usunięcie stałych cząstek zanieczyszczeń, takich jak piasek i inne osady, cząstki korozji lub włókna. Można stosować jako wstępny etap uzdatniania wody.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych filtrach do wody Cintropur NW 25? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.
Filtr Cintropur NW 32

Filtr Cintropur NW 32

Największy z serii domowych filtrów mechanicznych belgijskiego producenta Cintropur. Filtr narurowy NW 32 przeznaczony jest do użytku w średnich i dużych gospodarstwach domowych. Usuwa zanieczyszczenia mechaniczne i znacznie redukuje mętność uzdatnianej wody. Do pracy wykorzystuje unikalny system rękawów filtracyjnych, który w połączeniu z wbudowaną wirówką umożliwia długi czas eksploatacji urządzenia. Dzięki wykorzystaniu siły odśrodkowej, nagromadzone na wkładzie zanieczyszczenia strącane są na dno klosza, skąd zostają usunięte. Filtr o wydajności 6,5 m³/h i średnicy przyłącza 3/4 cala można stosować jako wstępny etap uzdatniania wody.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych filtrach do wody Cintropur NW 32? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.