EN
Odżelaziacz i odmanganiacz wody Ecoperla Oxytower

Odżelaziacz i odmanganiacz wody Ecoperla Oxytower

Ecoperla Oxytower należy do grupy odżelaziaczy i odmanganiaczy, jakich wciąż jest mało na polskim rynku. To urządzenie jest dedykowane głównie gospodarstwom domowym, które już posiadają hydroforowy zbiornik przeponowy lub nie dysponują dużą przestrzenią na montaż systemu uzdatniania wody. Ecoperla Oxytower zajmuje naprawdę niewiele miejsca, a cały proces uzdatniania odbywa się wewnątrz. Woda najpierw przechodzi przez poduszkę sprężonego powietrza, następnie jest oczyszczana na 75 litrach złoża filtracyjnego. W procesie z wody usuwane są: mangan, żelazo i siarkowodór. Regeneracja nie wymaga stosowania żadnych środków chemicznych. Komponenty pochodzą od znanych producentów, między innymi Clack.

Pliki do pobrania
Odżelaziacze i odmanganiacze wody Erie Oxydizer

Odżelaziacze i odmanganiacze wody Erie Oxydizer

Seria Oxydizer to odżelaziacze wody o unikalnej konstrukcji - dzięki wbudowanej w butlę ciśnieniową komorze sprężonego powietrza, będącej integralną częścią całego systemu, urządzenia nie wymagają wstępnego napowietrzania. Dzięki temu współpracują z każdym rodzajem zbiornika hydroforowego. Automatyczna głowica sterująca marki Erie gwarantuje bezawaryjną pracę urządzenia, a wysoce wydajne złoże Birm (będące katalizatorem pomiędzy tlenem, a cząstkami żelaza i manganu), umożliwia skuteczną redukcję wskazanych związków i dokładne oczyszczenie wody.

Dodatkowe informacje
Chcesz uzyskać informacje o domowych odżelaziaczach i odmanganiaczach wody Erie Oxydizer? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.