EN
Lampa TMA V9

Lampa TMA V9

Najmniejszy z modeli lamp bakteriobójczych produkowanych przez polskiego producenta TMA. Sterylizator TMA V9 przeznaczony jest do użytku w gospodarstwach domowych z bardzo niewielką instalacją wodną. Zalecany do stosowania w przypadku ujęć wody z pojedynczego kranu, np. do wody spożywczej, akwarystyki. Umożliwia usunięcie bakterii z wydajnością 0, 5 m3/h. Korpus wykonany z kwasoodpornej stali jest odporny na uszkodzenia. Szafa sterownicza w urządzeniu wyposażona została w system alarmowy, a także licznik czasu pracy. Lampa może zostać rozbudowana o czujnik pomiaru natężenia promieni UV.

Pliki do pobrania
Lampa TMA V12

Lampa TMA V12

Bakteriobójcza lampa TMA V12 przeznaczona jest do sterylizacji wody w niedużych instalacjach domowych. Polski producent zapewnia wysoką skuteczność uzdatniania wody z wydajnością 1 m3/h. Skutecznie eliminuje obecne w wodzie bakterie, jednocześnie zabezpieczając instalację przed ich dalszym rozwojem. Zastosowany promiennik niskociśnieniowy charakteryzuje się czasem pracy do 9000 h. Urządzenie składa się z szafy sterowniczej (wraz z licznikiem czasu pracy i systemem alarmowym) i korpusu wykonanego z kwasoodpornej stali. Na życzenie może zostać rozbudowana także o czujnik pomiaru natężenia UV. Moc promiennika: 24W.

Pliki do pobrania
Lampa TMA V20

Lampa TMA V20

Sterylizator TMA V20 to idealne rozwiązanie dla niewielkich domów jednorodzinnych i domków letniskowych. Lampa bakteriobójcza całkowicie eliminuje bakterie, obecne najczęściej w wodzie z ujęcia studziennego. Charakteryzuje się wydajnością 2 m3/h i mocą promiennika 24W, dzięki czemu stanowi jeden z najpopularniejszych modeli dla małych gospodarstw domowych. Niskociśnieniowy żarnik zastosowany w urządzeniu wyróżnia się długim czasem pracy ciągłej – do 9000 h. Korpus lampy TMA V20 może zostać wykonany z dwóch rodzajów stali kwasoodpornej - AISI 304L lub AISI 316L, a szafa sterownicza została wyposażona w system alarmowy i licznik czasu pracy.

Lampa TMA V25

Lampa TMA V25

Lampa TMA V25 to urządzenie przeznaczone do gospodarstw domowych z niewielką instalacją wodną (do dwóch łazienek). Sterylizator umożliwia uzdatnianie wody z wydajnością 2 m3/h, w stosunku do niższego modelu charakteryzuje się jednak znacznie wyższą mocą żarnika – 40W. Trwały promiennik niskociśnieniowy gwarantuje długi czas pracy w trybie ciągłym – do 9000h. Urządzenie składa się z korpusu (możliwego do wykonania z dwóch rodzajów stali kwasoodpornej) i szafy sterowniczej z systemem alarmowym i licznikiem czasu pracy. W ofercie producenta dostępny jest czujnik pomiaru natężenia UV do rozbudowy lampy.

Lampa TMA V35

Lampa TMA V35

Lampa V35 polskiego producenta TMA to model dedykowany gospodarstwom domowym o standardowej wielkości. Umożliwia sterylizację wody z wydajnością 3,60 m3/h, eliminując wszystkie bakterie i powstrzymując ich dalsze namnażanie się. Urządzenie posiada prosty układ zasilający i składa się z szafy sterowniczej (wyposażonej w system alarmowy i licznik czasu pracy) oraz korpusu ze stali nierdzewnej. Zastosowany w lampie żarnik o mocy 40W zapewnia optymalną moc naświetlania. Sterylizator możliwy jest do rozbudowy o czujnik pomiaru natężenia promieni UV dostępny w ofercie producenta.

Pliki do pobrania